• Pohádka

Román pro ženy (2004)

Román pro ženy mě neskutečně baví. Líbí se mi na něm asi uplně všechno. Atmosféra filmu, styl vyprávění, svižnost. Baví mě humor, hlášky a všechny postavy. Soundtrack ala Iva Frühlingová je velmi příjemný. Nevím,.. má nějaké kouzlo, originalitu a nikdy se mi neokouká. MÁM TENHLE FILM PROSTĚ RÁDA, SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST! Oblíbené hlášky: "Nazdar, Lauro. Musím bohužel konstatovat, že ani dnes nevypadáš vyrovnaně.", "Naši furianti...Há, to bude doufám komedie", "Ježiš, to je idiot. Podívej se, co má za mobil.Takovej křáp.", "Představ si, do zadku! A ani jí k tomu nepustil hudbu! "A aa, bez hudbyy, aahh." ......

Vrchní, prchni! (1980)

Smoljak, Svěrák, Abrhám? Zaručená kvalitka! Výborný. :)

Na samotě u lesa (1976)

Není co dodat, je to jeden z českých filmových klenotů. "Ale je tady krásně!"

V.I.P. vraždy (2016) (seriál)

Koukatelný, VTIPNÝ :-) Nenáročná a příjemná podívaná s hezounem Patrikem Děrgelem a krasavicí Soňou Norisovou.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Podlehla jsem, nelituji. Některé výkony jsou vážně super a stojí za to je vidět. Petr Rychlý se neuvěřitelně proměňuje, nikdy jsem ho jako baviče neměla ráda, ale tady Respekt :).

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Tahle soutěž není sama o sobě nějaká BOMBA, nejvíce záleží na hostech. Takže když se to dobře sejde, velmi se bavím a nasměju se. Jindy to stojí za prd. Ovšem synovec Kuba Zedníček mě vždycky zaujme jeho nezvyklým projevem :-D

Všechnopárty (2005) (pořad)

Moje nejoblíbenější talkshow u nás.. Není potřeba žádných estrád. Stačí skvělej Karel Šíp, kterej je neskutečně svůj, je přirozeně vtipnej, někdy dokonce velmi "roztomilej" :-D Není trapnej a zbytečně se nepředvádí. Vždycky je to pro mě příjemná podívaná, člověk se zasměje, odpočine si u toho a dozví se něco nového.

Láska je láska (2012)

Dlouho se mi do tohohle filmu nechtělo, ale nakonec příjemně a mile překvapil. :-)

Polednice (2016)

Super! Moc pěkná atmosféra, je to skvěle udělané! Herecké výkony na výbornou. Člověk se u toho pěkně vyleká a zároveň se i zasměje. Povedlo se, líbilo se!