Dožeň, co se dá! (1999)

Opravdu dobrý námět s kvalitní provedení. A jelikož je takových "lidských" filmů málo, dávám 90%. Přidává tomu fakt, že od 70. let jsme opravdu zdivočeli :o))

Pravá blondýnka 2 (2003)

Překvapivě jsem tento film dokoukal až do úplného konce, takže to zas tak otřesné nebylo... Ale musím uznat že při závěrečných titulcích jsem si skoro nemohl vzpomenout kolik je dva plus dva... Dávám 1 a 3/4 hvězdičky. Jen pro pár povedenách vtipů, a protože je mi Luke WIlson sympatický. :o)

Tenkrát v Mexiku (2003)

Tento film opět dokazuje, že hvězdné obsazení neznamená vždy kvalitu a rovná se většinou pouze větším nákladům. Jediné co mne na tomto filmu oslovilo byla postava Johnnyho Deppa, která film celkově trochu povznesla. Pravdou však zůstává, že jen co se vytratila na chvíli z plátna, doufal jsem, aby se opět rychle vrátila jinak odejdu i já. Nejsem náročný divák, Banderas střílí a mláti lidi pěkně. Ale kvalita scénáře, uspěchanost a celkově chaotický děj tomuto filmu nepřidávají.-> 45%

Účastníci zájezdu (2006)

Osobně nevím co si mám myslet... Film v některých pasážích pobavil a v některých naopak na mě působil velice lacině. Nebýt řidičů Karla a Karla, Anny Polívkové a sympaťáka Maxe, který mne místy velice pobavil ("ještě jednou mi řekneš čumáčku a rozbiju ti palubní mikrofon!") byl by to nejspíše dokonalý a úžasný propadák. I tak za zmíněné plusy a na podporu české kinematografie - > 64%.

Kate a Leopold (2001)

Příjemná a úsměvná romantická komedie. Ale je to opravdu ohraný námět, takže 55%. Neurazí, ale ani nenadchne.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Už pilotní díl byl naprosto super a zdá se, že čím je seriál a herci starší, tím je zajímavější. Občas se připomene seriál Přátelé, jako příklad se dá uvést Lilly pracující v Teddově firmě :o) Neil Patrick Harris je v roli Barneyho naprosto dokonalý a seriálu drží vysokou laťku. Člověk se u toho prostě nenudí a pro mne je to asi nejlepší sitcom co znám :o)

Mládí v trapu (2003)

Nevím proč, ale mám tento typ komedií rád. Vtipu měl tento film dostatek a kupodivu i děj celkově nebyl špatný. Kro mtoho se mi velice líbí jeho obsazení :o)

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Když jsem poprvé viděl náhodný díl Atlantis v Tv, tak jsem měl spíše dojem, že se jedná o velice slabý odvar SG-1. Nicméně, asi nic se nemá pozorovat od poloviny a tak jsem se pustil do první série. A jelikož jsem seriálový magor, tak za týden jsem měl již 1., 2. i 3. sérii zasebou. Toto navázání mne prostě oslovilo. I přesto, že se místy objevily velice slabé epizody, tak stále převažují ty lepší a kvalitnější, které mají co říci. Pravdou také je, že převládající středověké civilizace po čase nudí, ale postupné detailnější rozebírání postav a ras tento nedostatek znatelně vyrovnává. A to nemluvím o dr. Zelenkovi, který svými hláškami, ať už v dabované, nebo originální verzi, celý seriál znatelně oživuje. A to, že v americkém seriálu zazní i poměrně dost češtiny je taktéž velice sympatické. 4+ a těším se na universe.