Ladíme! (2012)

Laxní, nezábavné. Ale musí se nechat jisté kouzlo v podobě remaků popových hitovek, které jsou místy opravdu chytlavé. Nicméně, jak nám odejdou tyto pop hitovky, tak odejde i film. Tak něž nám hudební studia přihodí nové ryky do hlavy - 4* :D

Amorův úlet (2006)

Pobavil, neurazil a publiku se líbil ;) 4* za nápad a spád...

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Áve já, nádherné navázání na původní trilogii. Vtipné, vkusné a holavně v daném případě i dosti originální. Jak již bylo zmíněno, dlouho jsem se takto nepobavil. Proot dávám 5* (v roce 2003 bych dal max 4 ). Jinak velice mne pobavil názor uživatele Bluntman. Snaha o rétorické podání rešerše na daný snímek je praktický scestná na naprosto nic neříkající ;)

Terra Nova (2011) (seriál)

Vcelku zajímavé oživení na poli seriálových stálic se zajímavým námětem a dobrým hereckým složením. Názor, že se jendá o vykradení Avatara SG-1, Jurského Parku asi není možné zazlívat, ale bohužel většina námětů se již udála a nejlepším řešením je spojit best of all. 4* už jen za to, že jsme na to vydržel koukat celou noc aniž by mne to začalo nudit. Demagogům zdar :D

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Při pilotu jsme si říkal - "bože co to je za postavy vyhrabané ze smetiště?". Po druhé sezóně mohus s klidem prohlásit, že co díl, to příběh, což je u seriálů dnes poměrně nezvyklé a postavy se svou osobnosti naprosto dokonalé. A čert vem nelogické úseky a díry v dialogách ;)

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

rásné obrázky krásné planety, opravdová radost se podívat. Nicméně mě to již v půlce přestalo lehce bavit. Aneb zas taková pecka to není ...

Zbouchnutá (2007)

Asi tak. Námět byl velice dobrý, proto jsem to vůbec pustil. Nicméně se z toho dle mého dalo vyždímat daleko více. Jedná se sice o romantickou komedii, avšak dějová línie je poměrně nadsazená. Katherine Heigl popravdě moc nemusím, Seth Rogen a Jason Segel to však dosti vyvážili. Každopádně se jendá o příjemný film u kterého je lepší nečekat závratný spád. 60% víc ani ťuk

Hannah Montana (2006) (seriál)

Spíš nic, než moc... Ale víkendovou tv nudu to zažene.

JONAS (2009) (seriál)

Asi už mi opravdu hrabe :D

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Jde vidět že se opravdu již vaří z vody a upřímě doufám, že další díl už nebude. Ale i tak se domnívám, že si to odpad nezaslouží, námětem je to přeci jen teen klasika :o) Takže 50% jako jiskra naděje v moři odpadu :o)