Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Nejlepšími filmy jsou ty, ke kterým ze samotnému úžasu a naplnění rozsáhlými dojmy nenacházíme slov. Tento film je jedním z té malé hrstky, kde mohu s čistým svědomím říci, že to opravdu platí.

Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

Na nudné nedělní večery, kdy člověk rozjímá, co ho zítra čeká jasná volba. Film co neurazí, ale ani nenadchne.

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Já si prostě nemohl odpustit tomu dát zasloužený odpad ! :o)

Pařba ve Vegas (2009)

Film roku. Zábavné, vtipné, kreativní a kupodivu i povědomé :o) Zatím všechny filmy Todda Phillipse byly velice dobré, ale tenhle je jednoznačně nejlepší

Teorie chaosu (2008)

Sám pořádně nevím, začátek (cca 20minut) mi přišel poměrně nudný a suchý, až jsme měl chuť vytáhnout dvd z mechaniky a zaměnit ho za něco lepšího.Nicméně se konečně začalo něco dít a můžu říct, že to stálo zato až do úplného konce. Herecký výkon Ryana Reynoldse je opravdu působivý a celkově fiml MÁ co říct. Soundtrack taky dobře zvolený. Určitě jeden z mála, opravdu dobrých filmů, co jsem v poslední době měl možnost viděl. Normálně pět, ale za již zmíněný nudný začátek 4+

Rychlí a zběsilí (2009)

Zlí, méně zlí a hodní. Rychlá auta s ještě rychlejšími řidiči, kteří mají po boku až nepřirozené množství hezkých slečen. Nápad stejný, jen pořád dokola omýlaný. Ale i tak to stálo za zkouknutí. Už jen pro ty auta, ne?

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Scénáristicky určitě slabší, než první film. Nicméně toto jsou naprosté akční orgie, které mne prostě nepřestanou bavit :o) A hudba se mi také velice líbila.

Loudilové (2009)

Opravd udobrá odreágovačka, která má tempo a umí pobavit.. Dívky pěkné, výkony dobré a naši dva hlavní hrdinové si sednou do noty a úžasně se doplňují :o)

Eurotrip (2004)

Opravdu zábavná komedie, na kterou se člověk rád podívá znovu. Jen pořád nevím, kde se v Paříži vzalo Rudolfinum a část Pražského hradu :o) A pak, od kdy je v Amsterdamu Čertovka a Karlův most ? :oD Jinak opravdu není co vytknout...