• Fantasy

Fakjů pane učiteli (2013)

Čakal som od toho oveľa viac, bohužial som sa v tom sklamal. Klasická priemerná komédia. Pár vtipných chvíľ,ale v skutku nič prelomové. Videné v kine, 45%.

Zejtra napořád (2014)

Nečakal som že sa mi to bude páčiť až tak moc. Film dobre natočený, fajn efekty. Herci fajn. Zhliadnuté v kine, 70%.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Bohužial, mňa to nebavilo, možno to nie je môj šálok kávy. Niekedy si to možno pozriem znova a nájdem sa v tom, no zatial 20%.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Bezkonkurenčne najlepší filmový serial ktorý som kedy videl.. už je to skoro mesiac od konca serialu, ale stále som sa z toho ešte nespamatal. 1. seria 90%. 2. seria 90% , 3.,4.,5. seria 100% a koniec uplne bombový, dostojný koniec pre Heissenberga :). Myslím si , že dlhé roky nebude nič lepšie ako Breaking Bad. Im not in dager, Im danger - W.White . :)

Cesta na Měsíc 3D (2008)

Docela pekný animák, páčil sa mi, dalo sa pri ňom aj niečo "nové" naučiť.. Najviac sa mi asi páčila časť ako kozmonauti prijali muchy ako "kolegov".. Malo to aj svoje muchy , príbeh nebol ničim zvláštny . 55%

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Seriál, ktorý naozaj stojí za to si ho pozrieť a som na ňom priam závislý ... každý týždeň sa teším na štvrtok (deň kedy vychádza nový diel :-) ). Naruto ponúka všetko čo požadujem od dobrého seriálu , hoc aj animovaného, tým myslím kvalitný príbeh 5* z 5* a boje, ktoré hodnotím taktiež 5* z 5*. Rád si pozriem aj fillery (časť seriálu, ktorá moc nesúvisí s príbehom). Už som týmto seriálom nakazil aj par kamarátov a stáli sa na ňom závislý aj oni :-D . Myslím, že som videl všetkých 500 +- epizód a u všetkých som sa dosť bavil... Občas čítam aj Naruto mangu, ale anime je hold anime. :) 100%