• Krátkometrážní

Hoří, má panenko (1967)

Konečně jsem tento film viděl a toto čekání se mi rozhodně vyplatilo. Forman je opravdu velmi dobrý režisér. Tento film jednoduše vystihuje naši českou povahu (viz. Tombola) Všichni herci i neherci zde výborně hrají. Nejvíc se mi zde líbil Šebánek:)

Jurský park 3 (2001)

Ten film si to u mě rozlil na celé čáře díky prohře mého milovaného Rexíka:( Zastoupil ho naprosto nevýrazný Spinosaurus...Chybí tu bezpochybně Spielbergova režie a film je normální tuctovou vyvražďovačkou. Alespoň Sam Neil tam zůstal. Mě se zdá, že scénář vždy domýšleli během natáčení. Jestli se natočí další díl, tak prosím u režie Stevena Spielberga, alespoň dva herce z prvních dvou dílů a Johna Williamse:)

Na ostří nože (1997)

Docela nadprůměrný film, nebýt té zápletky s tou manželkou. Výborné herecké výkony a prvotřídní hudba od Jerryho Goldsmithe.

Skála (1996)

Nadupanej akční film. Prostě pravá popcornová filmová zábava. Skvělé obsazení a výborná hudba od Zimmera. Co si přát víc.

S čerty nejsou žerty (1984)

Z Nelepších českých Pohádek! Výborné herecké výkony, moc pěkná hudba od Uhlíře. Na tuhle pohádku se vždy podívám rád, kdykoliv. "JE TO REBEL!" "SPADLO TI TO, ASI VÍTR NE?" :-)

Drtivý dopad (1998)

Nevím jak ostatní, ale já se vždy u toho kvalitně nudím. Strašně patetické. Hlavně rozebirání rodinných problémů hlavní hrdinky mě dohání k šílenství. Alespoň potěší účast Mogana Freemana v roli amerického prezidenta a dopad prvního asteroidu.

Obchodník se smrtí (2005)

Moc pěkné. Velmi mě to chytlo již od prvních záběrů s nábojem:) Nicholas Cage je prostě bůh:)

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Poslední díl pirátské trilogie. A tento díl se mi líbil, rozhodně lepší než Truhla mrtvého muže. Johnny Depp je opět tradičně famózní a je tu přesně akorát (Já jsem kapitán! Já jsem Kapitán! Já mám mapy! Tak to jsi ehm...mapař:) Ikdyž scény z říše Davyho Jonese, byly krapet mimo obraz a nehodily se do filmu. Geoffrey Rush se mi líbil asi nejvíc, po zaporné úloze jedničky, si tu zahrál takového intrikána a to dost dobře. Nelepší byla jeho sekvence na lodi při finálním souboji, když oddával:) Keira Knightley byla také dobrá a dobře se na ni dívalo, to proto, že je tak krásná:) A kdo mi vadil nejvíc byl Orlando Bloom, který byl stejně tak toporný a někdy trapný jako v předchozích dvou dílech. Hudba je skvělá. Hans Zimmer složil velmi energický soundtrack.No, jsem zvědav jestli příjdou další piráti a rozhodně tam musí býti Jack Sparrov, bez něho by pirátský svět nebyl ono:) A Keith Richards si tu střihl sice malou, ale za to skvělou roli Jackova otce:) (Jak se mám maminka? Vypadá dobře. :)

Pošťák Pat (1981) (seriál)

Pošťák Pat, Pošťák Pat,Pošťák Pat má nádherný svět.Vstává brzy ráno, kocour mňoukne ano - výborná melodie:)

Bořek stavitel (1998) (seriál)

Bořek rozdá práci Všem a jim začíná nádherný den! Znáte Bořka - všechno spraví! Znáte Bořka - šikulu!. Za tu znělku:)