• Krátkometrážní

Nekonečný příběh (1984)

Snímek děství, konečně jsem si opatřil dvd, abych si oživil paměť, sice už to není ono, ale stejně za 5!!!! Falko forever!!

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Nejlepší seriál své doby a možná i teď, když to srovnám s Ordinací v růž.. nebo Velmi křehké vtzahy. Výborné dialogy, herci (doktor Cvach byl užásný:) atd.. A nezapomenutelná znělka.

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál)

Ne, to opravdu ne. Velmi slabé, herecké výkony někde na bodu mrazu a hlavně velmi mizerný scénář. Autoři by zasloužily pověsit. Akorát hudba se mi líbila.

Nenarození (2009)

Myslím, že plakát k filmu hovoří za vše:) V jedné scéně jsou její kalhotky opravdu pekelně zaříznuté:)) No dobře, i nějaká ta tuctová lekačka...

Nesmrtelná teta (1993)

Docela ještě stárá dobrá česká pohádka. Vtipně roztomilý Hanzlík ("Zas ta baba!") Výborná Bohdolová ("Mě snad trefí šlak"), hudba je také na úrovni. Pohádky se mi lbí o to víc, když je vidím o Vánocích a tady platí dvojnásob:)

Nesvatbovi (2005)

V pohodě prima komedie:) Nic víc, nic míň:) A Will Ferrell:)

Nijaký život (2002)

Velmi zajimavý až mrazivý námět. Avšak ho utápí mizerné zpracování. Škoda

Noc v muzeu (2006)

Obyčejná tuctovka. Nic víc, nic míň. Kdo se chce trochu pobavit, tak ať to shlédne. Docela mě zaujal soundtrack složený Silvestrim. Kdy by to pustili do kin o Vánocích, mělo by to myslím větší kouzlo.

Noční dobrodružství (1987)

Pohodový rodinný snímek z dílny Chrise Columbuse. Krásná Elisabeth Shue, sympatičtí dětští hrdinové, výborný hudební doprovod.

Obecná škola (1991)

Už naprosto česká klasika. Výtečné herecké výkony, pěkný příběh, pěkná režie, kamre a hudba. Svěrák zde dokázal že je skvělý režisér a otevřel si cestu pro další své filmové skvosty. ("Kde jsou moje blatníky?":)