• Krátkometrážní

Dva v tom (1995)

Velmi příjemná komedie s dobrými herci. Celkově za tři hvězdy, ale Robin Williams u porodu jedna hvězda navíc :-)

Sedm (1995)

Spolu s Mlčením jehňátek jsou tyto dvafilmy nejlepší v tomto daném žánru. Depresivní, místy mysteriózní (jako by ty spáchané vraždy nebyly z tohoto světa), výborné herecké výkony Pitta, Freemana a Spaceyho. No prostě dokonalý filmeček, nemužu nic vytknout. A finále filmu? Naprosto nervy-drásající scéna s příjezdem bílé dodávky a s jedním malým balíkem, na tohle budu vzpomínat ještě hodně dlouho.

Smrtící epidemie (1995)

Film který neurazí, ale ani nějak nepřekvapí. Na svou dobu ale rozhodně byl úspěšný. Herecký vykon Dusitna Hoffmana jsou jako obvykle bez komentáře, a to i dalších známých herců, včetně "začínajícího" Kevina Spaceyho. Atmosféra vydařená.

12 opic (1995)

Parádní sci-fi. Skvělý Willis, fámozní Pitt. Zřejmě když chce někdo prokázat, že je opravdu herec, musí zvládnout mentálně zaostalého:) Viz. Nicholson, Hanks, Hoffman:))

Akumulátor 1 (1994)

Svěrák chtěl zřejmě dosáhnout úrovně zahraničních sci-fi filmů. Ale jaksi se to nepovedlo. Ale jsou tu docela dobré hlášky a scény z televizního světa jsou vtipné:)

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Velmi překrásný seriál. Tohle se opravdu povedlo (opravdu vše na výbornou - hudba, herci...).Vánoční díl je nejlíp udělaný, přímo z něho čiší ta vánoční atmosféra a přestřelky mezi Bajzou a veleváženým manželem Svobodou:) Asi nejlepší český seriál jaký kdy byl u nás natočen. Gratuluji pane Smyczek

Ed Wood (1994)

Já Vám nevím, měl jsem asi špatný den. Nějak mě to nenadchlo a tolik jsem se těšil podle hodnocení zde. Samozřejmě vynikající Johnny Depp, ale ostatní průměr. Ani režie nebyla nic moc a to mám Tima Burtona rád. A chyběl mi Elfman:( Žádné emoce, žádný energický hudební doprovod a k tomu nudné výjevy zobrazené černobíllou barvou...

Forrest Gump (1994)

Kdo nedá pět, nerozumí filmu:) S výjimkou některých zde, že?:) Tento film je prostě.............. nejlepší:) No prostě bez komentáře:D Nevím co napsat:) Souhlasím se všemi, kteří to hodnotily plným počtem.

I.Q. (1994)

Moc příjemný filmeček, který po hladí po duši ještě s krásnou Meg Ryanovou. A pěknou hudbou Jerryho Goldsmithe. Nesmím teda zapomenout na skvělého Waltera Mathaua.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Tento seriál je pro mě srdeční záležitost:) Takže ho moc neschazujte:) Rex přece musí vyšetřit každý případ:) A navíc mám rád Vídeň, to je další hvězdička navíc:)