• Krátkometrážní

Arabela (1980) (seriál)

Velmi krásný pohádkový seriál. Taky jsem chtěl jako malý kouzelný prsten:) Také pěkná hudba a skvěle zahrané postavy:)

Akta X - Film (1998)

Poprvé jsem to viděl v kině a byl jsem velmi spokojen:) Vše co se mi líbilo na seriálu bylo i zde. Prostě za pět:)

Hvězdný prach (2007)

Sláva:) Konečne se opět někomu podařilo film - pohádku, kde si na žádné fantasy nehrajou a jede si po své koleji. Ovšem záběry na jezdce na koních nebo na velké pláně, může připomínat nějakýho toho Pána Prstenů, ale komu to vadí, že?:) Herci jsou příjemný, nejvíc mě potěšila Claire Danes přirozenou krásou, Charlie Cox je překvapením - žádný Orlando Bloom, Michelle Pfeifferje stále sexy baba:) a samozřejmě Robert De Niro je "přihřátý" letající pirát blesků:) Dalším pevným pilířem je výborný hudební doprovod. Tato pohádka má své kouzlo a neměl bych námitky proti dalšímu pokračování:)

Vesničko má středisková (1985)

Toto je opravdová klasika. Nezapomenutelné postavy, skvělé hlašky atd. Nejvíc se mi líbí postava pana Hrušínského v roli doktora, když jezdí ve svým embéčku po kraji a cituje poezii - "Dál to neumim". Poté Petr Čepek (To je zajímavý:) A samozřejmě János Bém a Marián Labuda:) Prostě nádherný film a skvost české filmografie:)

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Dlouho jsem kroužil kolem tohoto filmu, než jsem se na něj konečně podíval. Napíšu to jedním slovem - Fascinující! Nemůžu si pomoc. Dialogy, herci, hudba... vše je perfekní. "Je ti líp ty zmrde?" :D

Uprchlík (1993)

Tradičně výborný Harrison Ford ve velmi výborném filmu. Zdárně mu sekunduje Tommy Lee Jones v roli agenta Sama Gerharda. Příběh je po celou dobu napínavý a ani jednu chvíli nenudí. ("Já jí nezabil! - To mě nezajímá!) Navíc mě tu potěšila rolička Joea Pantoliana. kterého jsem si oblíbil ve filmu The Goonies:)

Gumídci (1985) (seriál)

Tohle je těžká nostalgie:) Já ty postavičky miloval:) Každé ráno jsem o víkendu vstával o něco dřív, abych nepropásl žádný díl:) Moje děství:D Prostě za pět.... :)

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Překrásné dílo:) Prostě typický Tim Buron se vším všudy:) Pro Elfmana to též platí:)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Už od mala mě tento jedinečný kreslený seriál provází:) Co budu dělat až jednou skončí, to opravdu nevím, ale zatím tady je:) Homer je doslova geniální postava včetně jeho povedené rodinky. Ostatní postavičky jsou také užasné a skvěle vytvářejí obyvatelstvo městečka. Výborná a nezapomenutelná úvodní znělka od Dannyho Elfmana Ať žije Springfield:)

Velká země (1958)

Nádherný snímek! Vypracované charaktery, moc pěkné obrazy a výborná hudba! Tohle je nejlepší western, který kdy byl natočen.