• Krátkometrážní

Grázlové (1996)

jeden z mých nejmilejších

REC (2007)

Přemýšlela jsem, za co bych dala jednu hvězdičku. Za název.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

vies preco som dal 5 hviezdiciek pre Terminator 2? pretoze ked som bol maly a videl ten film, tak som chcel byt programator

Avatar (2009)

3D tomu dodá hloubku

Star Trek (2009)

Musím přiznat, že po všech těch artovkách byl pro mě tenhle film naprostým sci-fi, už jen ten plný sál ve Špalíčku a to, že jsem dorazila, ale „má účast byla logická“… Připravena na nejhorší, po zhlédnutí jsem nějak špatný dojem neměla, minimálně průměrný film určitě byl. Čtvrtá hvězda ovšem není za v úvodu rodící ženu, ale za to napětí, když hrdinové visí za ruce a ne a ne spadnout, ať se protivník snaží, jak chce – ještě jsem nikdy nic podobného neviděla. Ne, vážně, bylo to senzačně komerční a všechny ty barvy na plátně ladily k mé nové kabelce a lila sukni. Škoda, že byla v sále po celou dobu promítání tma.

Betonová zahrada (1993)

Záleží na tom, kde se nacházíte v poslední minutě. /Spoiler/ Můžete s Derekem definitivně odhalit pravdu, kterou jste po celou dobu tušili. Pak jde o „zpracování tématu incestu a nelehkého dospívání osiřelých sourozenců“. Nebo se smějete s Julií, (protože „adekvátně reagovat“ je to jediné, co může dělat Hlupáček, který se nikdy nestane součástí rodiny), a nálepky zde nemají místo. Podobně jako otázka, zda-li film nemůže uškodit. Vše ostatní v gestech a pohledech, neboť o čem nelze mluvit, na to je třeba se podívat, drahý L. ;-) 4 a 1/2 a pátá za závěr.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

To jsem se zase po čase ukázala u maminky, alespoň se podívám, jaké běží reklamy. Hm, tahle je nějaká divná. Nějaká dlouhá. Mamuš: „Co na to tak hledíš??“ Nevěřícná odpověď: „Co to je???“