Big Lebowski (1998)

AM I THE ONLY ONE AROUND HERE, who likes this movie???

Cena je správna (2013) (pořad)

Ale ono to človeka strhne, aj keď vie, že to nie je to pravé orechové. No na nedeľný podvečer dobré.

Doteky osudu (2012) (seriál)

Pilot je perfektný...

Gravitace (2013)

Perfektne a strhujuce, ale bez poriadneho pribehu a miestami nudne. Ako povedal POMO, jedine v kine.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Perfektný seriál. Je veľmi vtipný, drzý, ale aj romantický (ale neponúka lacnú romantiku) a niekedy aj akčný. Neil Patrick Harris perfektne zvláda postavu Barneyho a Cobie Smulders je proste pekná. Je to seriál, ktorý ponúka množstvo hlášok ale aj životných právd (Po druhej nadránom sa nestane nikdy nič dobrého.) a aj pekných pesničiek http://www.youtube.com/watch?v=CiweaZQ8g5U 1-3. séria-100% 4.séria 95% 5.-6 séria 80% 7.séria 70% 8.séria 75% 9.séria uvidíme... priemer zatiaľ 78%.. ale musím dať päť hviezdičiek, pretože spoľahlivo dostane z každej depky a SPOILER! v 8x11 Barneyho žiadosť o ruku bola najromantickejšia scéna, akú som vo filmoch kedy videl. Takže za päť.

Kandidát (2013)

Mne to sedí. Ten film je nadpriemerný, má humor, napätie, satiru. Tak na štyri... ale je to zo Slovenska. P.S. Scéna z McDonaldu je geniálna.

Kukátko (2014) (pořad)

Zaujímavý pokus od Dangla oživiť starú partičku,dojem nemastný neslaný, je pravda že to má vyložene zlé chvíle, ale aj svetlé chvíle. Každopádne dobrý pokus.

LEGO® příběh (2014)

VEĽKÝ prúser. Ani raz som sa nezasmial, nič. Ani deti okolo... Jednu hviezdicku necham za pesnicku... odisiel som 15 minut pred koncom