Lucifer - Dobré, špatné a křehké (2017) (epizoda)

Ten konec měl být jakože co? Nějaká nápověda? Ne, jen potřeba nechat diváky, ať se nažerou, a koza zůstane celá. Teda... nejspíš by se možná hodilo říct "dojná kráva"?

Lucifer - Candy Morningstar (2017) (epizoda)

Tak nějak si říkám, že Lucifer by měl mít styl. A vkus na ženský. I když to bylo manželství uzavřené v Los Angeles...

Lucifer - Madla lásky (2017) (epizoda)

Tak mě napadá, že k Lindě bude třeba chodit jednou celá Luciferova rodina :D a nespoutaná Chloe občas potěšila svou novou, divočejší stránkou a pobavila. Hlavně ta madla lásky :D

Lucifer - Hra se zbraněmi (2016) (epizoda)

Uriel has left the chat. Ale to mi nevadí, protože jeho postava mě nijak moc nezaujala. Prostě jen další "sluha", co plní rozkazy bez otázek.

Lucifer - Všechno přijde, Lucifere (2016) (epizoda)

Příjemný rozjezd druhé série, jen mě trochu překvapila Luciferova matka vzhledem ke konci první série. Čekala jsem někoho "divokého".

Gangy z Birminghamu - Série 4 (2017) (série)

Jak jsem se z počátku hodně obávala, co mi čtvrtá série může ještě nabídnout, opět mě tvůrci dostali a správně navnadili. Postupný propad v psychice Tommyho, smrti jeho blízkých i (ne)přátel, na které jsem si časem zvykla a některé si dokonce pomalu i oblíbila svým způsobem. Johny boi mi bude chybět, ale chápu, že jeho smrt byla prostě nevyhnutelná. Luca je prostě top strop, aneb můj splněný sen alás mafián Adrien Brody, o kterém jsem ani nevěděla, že ho potřebuju splnit. Peaky Blinders vůbec nepolevují, nýbrž naopak. Nemáte ani čas vydechnout. Někdo může tvrdit, že jsme se vlastně nikam ani moc neposunuli, ale po psychické stránce postav a jejich vývoj je to prostě dokonalé.

Gangy z Birminghamu - Společnost (2017) (epizoda)

"You don't fuck with Peaky Blinders." To myslím vystihuje celou sérii a tento závěr je prostě pecka. Ať už pohrávání si s myslí diváka (Arthur) nebo prostě ten úžasný nástup Tommyho do politiky s nejlepším přehledem, jaký asi mohli voliči zaznamenat. To mě rozesmálo nejvíc. Věděla jsem, že Tommy zase něco kuje. Aneb: "Pol, I have an idea." "Oh, fuck." prostě top strop reakce. PS: Zajímalo by mě, jak v dospělosti asi dopadne Charlie, když jako dítě vidí otce se takhle ztřískat, že ani chodit neumí... nebo prostě jak na něj a jeho činy bude reagovat, až bude starší. Další věc k zamyšlení.

Gangy z Birminghamu - Souboj (2017) (epizoda)

Ten moment, kdy Luca stojí před Alfiem a on mu vykládá o tom, proč má zavřené oči... ale jediné, co mě zajímá je... proč sakra Adrien Brody žvýká tu sirku? A lehké pousmání na černého policajta, co je 'ohleduplný' k mladé Shelbyové :D to mě fakt rozesmálo... to je až moc moderní uvažování Netflixu zase.