Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Akční
  • Krimi

plakát

Sandman - Série 1 (2022) (série)

Raději se vyjadřovat k tomuto seriálu jako celku moc nebudu, nebo by mě hyperkorektní lidi a Netflix mohli chtít zabanovat. :) Hvězda chybí za tu přehnanou korektnost a nutnost Netflixu se cpát všem do ... Na další sérii se těším, protože Tom Sturridge hraje skvělého Sandmana.

plakát

Sandman - Nonstop (2022) (epizoda)

Krásné pohrávání si s lidskou psychikou. Jen tam do toho nemuseli narvat jako obvykle LGBTQ+ charaktery. :) Ale jako proč ne, najednou jsou všichni v restauraci teplí. Nic mi na tom nevadí, snad jen to, že Netflix to vše opravdu všude. I tam, kde se to zrovna nehodí. But why not? Well, why yes? -.-" Aspoň se Morpheus zase někam posunul.

plakát

Sandman - Naděje v pekle (2022) (epizoda)

Lucifer jako ženská? Ne, díky. Ale peklo sakra povedené. Profesor Lupin taky exceluje.

plakát

Sandman - Ať se ti o mně zdá (2022) (epizoda)

Je to Netflix, už mě tu nic nepřekvapí. Jak krásně zprznit úžasný příběh zbytečnou moderní korektností? Uvidíte v tomto díle. U předchozích dílů jsem si řekla whatever, ale tady mě už lehce naštvali.

plakát

Gangy z Birminghamu - Série 3 (2016) (série)

(kinda spoiler incoming, just to be sure) Ten konec byl opravdu libový. Slast pohledět. Hlavně Tommy, jak jen tak stojí a všemu jen přihlíží. :) Tato série hodně potemněla, ale za to jsem i ráda..nějak jsem Tommymu nežrala jeho radost z nového života. Nějak mi to k němu nesedělo. A taky mi Grace nikdy nepřirostla k srdci, takže mi její odstranění ze seriálu moc nevadilo. Ale nástup ruské rádoby carevny? Meh... by the orders of Peaky Blinders! nechte Rusáky spát :D ta jejich angličtina je hnus prostě. I ta směšná orgie party, co tam měli. Co se týče kněze - jo, to už jsme tady párkrát viděli (ale na Tommyho se nesahá! >:) nebo to vrací i s úroky na deset let dopředu), ale Michael mě překvapil. Hezký vývoj z jeho strany (jak přítomnosti, tak i minulosti..jak to všechno do sebe zapadá, že jo). Moje hodnocení by bylo asi nejlépe 4,5*, ale ten konec byl fakt úžasný, takže se přikloním k 5*. Aneb jak krásně všechny zase doje*at, ale ve velkém stylu tentokrát! Tleskám Tommymu, ten konec se mu povedl překrásně.

The F**k-It List (2020)

Nevím, asi nejsem hlavní věková skupina, pro kterou to bylo točeno. Jo, jsem už na podobné "bucket listy" asi moc stará a nijak mě to netrápí. Rádoby konec coby influencera/youtubera? Guess I can accept that. Vykašleme se na Harvard? Jako pointa ok, ale Harvard, bro... Aspoň, že se hořící škola povedla.

Zimní příběh (2014)

Velmi plytký příběh, který má zajímavé nápady a momenty, ale ty pohřbí hned vzápětí. Mohlo to být zajímavé dílko, ale nakonec se to stalo spíš vykrádačkou všeho, co už známe, a přílišným hraním si na city. Nevím, ty dvě hodiny trochu i uspávaly. Asi fakt nemám buňky na rádoby romantiku, byť mě zpočátku příběh bavil a zaujal. Slabé 2*.

plakát

Potulný samuraj Kenšin: Počátek (2021)

Tak já budu asi dělat, že tento film byl spíš navíc nebo jakýmsi souhrnem Kenshinovy minulosti tak, jak ji známe, s pár detaily navíc. Bude to pro mě tak lepší. Snadněji se mi na něj zapomene a já si nebudu kazit hezké vzpomínky na předešlé díly. Nevím, jsem z konce (nebo začátku?) fakt zklamaná, snad jsem čekala víc. Aspoň nám tu Tomoinu smrt trochu objasnili nebo Kenshinovo setkání se švagrem před jejich domem... Za mě jim prostě ta tragická romance nebo jak to nazvat prostě nevyšla a tohle jim nezbaštím.