Kosmo (2016) (seriál)

Zpětně nelze hodnotit jinak než jako velice poctivě vypečený sranec.

Lokomotiva Tomáš (1984) (seriál)

Teď mi úplně došlo, jak jsem to vždycky hrozně miloval a chtěl mít doma všechny modely od všech výrobců a jak jsem pořád sjížděl nějaké katalogy a jak jsem fakt jeden model dostal k Vánocům a jak se mi o tom zdály sny a jak mám doma od toho úplně nejvíc knížek a jak je to prostě naprosto boží točit mašinky, zkuste to někdo ještě!

Velká šestka (2014)

Velká šestka & velká překvapení. Náš milý kulatý zdravotní pomocník je naprosto zoufale nejroztomilejší stvoření, a to i jeho vyjadřovací schopnosti kombinující retardaci s inteligencí...nebo to jeho objetí...hej já se upe roztekl...ehm. Baymax pak společně zejména s tím retardovaným školním maskotem tvořil nejvíc funny personas, takže i vtipovatost byla nejvícovatější. Nevím, proč jsem se na to vůbec díval, s animovanými filmy za poslední dobu nemám žádný společný zážitek, ale velice si vděčím za to, že jsem snímeček zhlédnul...hlavně že to dopadlo dobře. #TyJsiSpadl

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Abych byl upřímný, já po nějakých tady vizuálních orgiích neprahnu (3D taky prakticky k ničemu), nicméně naštěstí byly zabírané skutečnosti abych tak řekl skutečně nestandardní a pozoruhodné, tudíž i přesto, že chovám větší sympatie ke klidným a romantickým záběrům, to bylo moc moc...dobrý. Ze začátku jsem tedy spíše zvracel a musel jsem si zvykat na všechnu ohavnost, kterou s sebou snímek nesl jako motýl, kterému nenávist a zloba utrhly chapadla, ovšem časem se z toho stala celkem zábava, navíc když hrdinní hrdinové se nakonec ukázali býti krásnými bytostmi. S blížícím se konečníkem jsem se více a více nervydrásal (panďulácí a panďulačky mi pomalu ale jistě přirostli k plícím), což považuji za pozitivní faktor a nakonec došlo k třem tečkám...

Rozpuštěný a vypuštěný (1984)

Smál jsem se u toho na celý čtverec, což jsem opravdu nečekal a byl jsem tím nesmírně potěšen.

Velká nádhera (2013)

Počet hodnocení 6,037Počet komentářů 15,089Počet trapných komentářů 15,089▐ niekto chcel byť strašne trápny pri tejto hre na komentovanie, kde chcel odovzdať úžasnú demenciu hýriaceho mladca doplnenú s retardovanym podmazom ale postupne je to len čoraz viac trapne keď sa to výdatne nikam neposúvá, prehodnotelý uživatel /0%/ Jinak za mě je vše vystiženo v názvu filmu :)

Skřivánci na niti (1969)

Ze všeho nejdříve musím opravdu vyzdvihnout ty debilní kecy komunistů o "imperialistických zrůdách". Něco takového poslouchat, to člověk neví, jak má emočně zareagovat - smát se, brečet, nakopat prdel...ten pobyt v trezoru tedy ničím nepřekvapí...jakožto mladistvé osobě mi zůstává záhadou, jak se tedy povedlo film natočit? To to nikdo nekontroloval již při natáčení? Hm...na závěr pochvala trefně volených vulgarismů a opravdu nespočet hlášek. Pro mě zatím nejlepší Menzel-Hrabalovský film!

Andělský podíl (2012)

Vůbec nic špatného jsem na filmu neshledal. Po pročtení komentářů jsem se bál, že ta levicovost na mě nějak dopadne a že se ztotožním s mnohými zdejšími, ale ani za hovno přátelé! Příběh je příběh-nepříběh, mám rád odborníky (ať už jde o jakýkoliv obor), takže to, že hlh se stal profesionálem v oblasti whiskey je milé. Jinak co s tím? Asi jen vychválit spoustu podařených vulgárních vtípků a ukázku toho nesrozumitelného skotského argotu, to byla vcelku zajímavá zkušenost :) Takže dávám 5* za válení se smíchy po sedadle v kině.