Kameňák 3 (2005)

Poměrně slušná katastrofa...(9/300)

Dannyho parťáci 2 (2004)

Já většinu filmu vůbec nevěděl, co se děje, protože než jsem stihl zjistit, že probíhá dialog, už tam mezitím byly další 4 či 55959, záleží na pořadí. Aspoň, že mi to na konci trošku objasnili chytrolíni, tedy proběhlo to naopak jakou u jedničky, kde jsem většinu filmu stíhal a konec jsem ztratil...tady se mi aspoň díky tomu konci povedlo částečně zjistit, co se stalo a o co šlo :) A líbilo se mi, jak někdo hraje někoho, kdo musí pak hrát toho původního někoho a zničehonic je tam k tomu ještě někdo, kdo hraje sám sebe a je to celé velmi zábavné, chi, chi. S hodnocením oproti jedniččce nemůžu jít níže o víc než jeden stupeň.

Kameňák 2 (2004)

Prostě špatný...jednotka mě ještě zaujala celkem slušně, ač to byla taky hold sračka, ale tohle mě neoslovilo ani, ani za tu ...ale tak směle pokračuji v krasojízdě tím nejhorším, co zdejší databáze udává. (6/300)

Letecké katastrofy (2003) (seriál)

Pro mě pravděpodobně nejlepší dokumentární seriál, jaký jsem kdy viděl. Hlavní důvod je pro mě ten, že se jedná o letadla a vůbec o dopravu, ve chvílích mého enormního zájmu o leteckou dopravu neexistoval lepší pořad. Tyto chvíle nastaly odhadem v mých 9/10 a 12/13 letech, tedy už to zas nějaký ten čas je. Mnohem více mi vyhovují díly, ve kterých z havárie vyvázne výrazný počet pasážerů, než ty nehody se 100% a vyšší úmrtností. Proto jsem také ty šťastnější viděl vícekrát, než ty tragické. Doufám, že se s novou sérií krom NGC vytasí taky i ČT, budu jenom rád :)

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Co k tomu říct...celkem neobvykle dlouho nad tím přemýšlím, a nic moc nenacházím. Jediné co vím je to, že to prostě nebylo nejlepší, což je škoda, nemyslí se?

Formule! (2001)

Film si ke mne našel cestu již před objevením této databáze. Opravdu netuším, kolikrát jsem ho viděl, ale bude to dvojciferné. Nu co, není to ničím nové, žádná dějová bomba ani puma či jiné značky, ale...jsou tam prostě formule, to je pro mne to hlavní! :) Samozřejmě zase odfláknutá statistiska, se kterou si v každém filmu vytírají prdel navzájem, ale jezdí se tam dokola, bourá, je tam třeba J.P.Montoya a tak různě. No a samozřejmě všechno dobře dopadne, ale to je v pohodě, to já chcu! Takže hodnotím 4* za formule a za to, že jsem to viděl tolikrát bez nějakého zhnusení.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Kurva fakt fuj! Jsem tomu chtěl hvězdičku ubalit ze soucitu a za dobrý konec, ale začínám už pomale zvracet, takže okamžitě stupeň dolů, je to prostě ohavnost....(5/300)

Kytice (2000)

Toto už bylo oproti Máji pozorovatelné mnohem, mnohem líp. Ale pořád mi to nepřijde jako něco fantastického, spíš příjemné zpestření školní výuky, sám bych na to asi nečuměl. V určitých pasážích mi to i trošku nahánělo strach, v jiných nastrašovalo háňku a tak. Takže 3* a :*

Podfu(c)k (2000)

Já už mám v každým filmu ze začátku naprostej bordel. A docela se mi to nelíbí, že mi takto naznačují, jaký jsem kretén. Ale jinak to bylo samozřejmě vynikající, bavil jsem se vším tím svinstvem a hlavně Bradem Pittem, kvůi němu jsem se na to taky koukal, a nakonec se ukázal jako ten upe nejvíc, což bylo nejvíc. Akorát ty "pese" zkopíroval ode mě, a za to má určitě víc palců nahoru než to vůbec jde :)