Irma Vep - The Severed Head (2022) (epizoda)

Dvě sexy lesbičky si hrají na BDSM vztah, kdy jedna je domina a buzeruje tu druhou subinku v hotelové lobby jak si má sednout. LOL! Docela prdel! Celé to má být o vampírech a upírech takže jsem zvědavý na další úchylárny. 🤣✌️😍 80%

What Is a Woman? (2022)

Přesně kvůli tomuhle (a dalším pomatenostem levičáků) vyhrál Trump volby a Republikáni a konzervativci jsou na vzestupu v USA. Identifikuj se jak chceš, ale jen tvé chromozomy rozhodují o tom, jestli jis muž nebo žena. A tudíž ženské WC, ženský sport, ženské šatny atd, jsou ti zapovězeny pokud máš v každé buňce chromozomy X a Y. Konec diskuze!

Ruská panenka - Série 2 (2022) (série)

Nataša boduje. The coolest chick on Netflix right now! LOL! Vy co se tu rozčilujete jak byla tahle sezóna self-serving, jak Nataša (Nadia) musí být v každé scéně, a jak se nakonec  (cestováním v čase) nic z jejího a její matky historie nevyřešilo, zkuste sednout a  napsat scénář ke dvěma sezónám naprosto ulítlé a zábavné show, kde se pořád něco děje, vše je neustále v pohybu, hýří to postavami, zápletkami (zajímavými zápletkami!!!), zvraty a úlety všeho druhu a zároveň vás to chytne za srdce, a hurónsky se zasmějete!!! (Nataša padající pozadu, hlavou napřed do sklepa na konci každé epizody v season 1 mě rozchechtává dodnes, jen si na ni vzpomenu!). A pak až něco takového napíšete, laskavě běžte za executives do Netflixu aby vám na to dali miliónový budget na zfilmování!!! LOL! Gud lak wid dat! Kokoti! 100% neotřelá a zajímavá zábava! Konečně! A ta Maďarština! LOL! Nataša Lyjóne je zjevením, a díky bohu za ně (za ni)! 👍💯 S radostí čekám na season 3, pokud se zadaří a bude obnovena.

Úžasná paní Maiselová - Série 4 (2022) (série)

Je  velká škoda, že je už naplánovaná pouze jedna zbývající, pátá, season. Postavy se začaly vykreslovat mnohem více až teď ve čtyřce a rozjelo se spousta zajímavých trajektorií, kterými by se postavy mohly vyvíjet. Myslím tím Miriam, Susie, jejich profesionální vztahy a eskapády s ostatními Newyorskými komiky, a maximálně mafiánksou linku vykreslující se přes postavy Susie a Mei (nová čínská přítelkyně Miriamininého ex-manžela), a tím by to skončilo, kdyby bylo na mě. Ostatní nejsou tak zajímavé. Na čtyřce mi vadí málo prostoru pro naprosto úžasnou a bezprecedentní chemii a herecký balet mezi Brosnahan (Miriam) a neskutečně talentovanou Borstein (Susie). Tyhle dvě dohromady v jakékoliv scéně jsou prostě comedy gold, jejich chemisrty je nenapodobitelná! Jestli Alex Borstein neshrábne alespoň 5 cen za tuto postavu talent managera, tak nevím. Bohužel, jejich vývojová linka se jaksi ztrácí na úkor méně zajímavých a ztřeštěných linek Miriamininých rodičů (absolutní otřes, nesnáším tyhle dva, jejich debilní storyline, herecké výkony, a to především ukňouraného Shalhouba), jejího ex Joela (taky velmi slabě napsaná a ztvárněná, jednodimenziální postava), a jeho nové čínské girlfriend (i když ta si myslím dostane v páté season pass kvůli jejímu mafiánskému původu), nebo ostatních nudných postav s nic neříkajícími "problémy", které působí jako trapný filler (za všechny třeba jen Miriaminina kamarádka Imogene, nyní nově stenografka jejího otce). Jako Who cares? Nedávat větší prostor Borstein s Brosnahan, nebo jen Borstein samotné je škoda! Jaksi nucené a rádoby-vtipné taškařice Miriamininých rodičů, nebo jejího ex, či nedejbože jejích otravných in-laws, mě opravdu nudí a nebaví, a tato zbytečná vystýlka je jen málo kompenzovaná hereckým koncertem mezi Miriam a Susie, kterého bych rád viděl víc. Samozřejmě, vedlejší postavy a linky jsou důležité, do určité míry, např. domácnost Weissmanových by nebyla to co je bez úžasné Zeldy, apod. Ale třeba na příkladu této postavy je krásně vidět, že nemusí mít svou vlastní linku a příběh, který nikoho nezajímá a zabere zbytečně půlku epizody. Pro mě je mnohem zajímavější příběh profesionálního snažení prorazit jako ženská komička, se svou střelenou talent manažerkou na newyorské scéně late 50's early 60's, než že její ex má problém jak oznámit své rasistické, židovské rodině, že ofakaněl Číňanku a chce si ji vzít! Přesto mě tento seriál při každém díle dokáže neskutečně zaujmout tempem, dokonalými dobovými reáliemi a několikrát nahlas rozesmát, by přímo hurónsky rozřehtat ne celý barák. A za to tedy 95%

Cuphead na scénu! (2022) (seriál)

Je to pro děti, ale zároveň to ani dospělého neurazí! 90%

Australští zlatokopové (2016) (pořad)

Plusy: ➕ 1. Žádný sex 2. Žádné násilí, krev, zbraně, vraždy 3. Čistá australská outback příroda 4. Správní lidé se kterými se člověk může identifikovat 5. Dobrodružství, kamarádství, kolegialita a napětí 6. Totální pohodová oddychovka  7. Nelíbí se grizlymu007 a Alexis74  Mínusy: ➖ 1. Bohužel jsem si zde přečetl recenze grizlyho007 a Alexis74

Pam a Tommy - Bušení a přirážení (2022) (epizoda)

Já byl v té době hodně mladý, ale sex tape scandal jsem v našich bulvárech rozhodně zaregistroval. Pamela byla do objevení jejího funniest home videa jakš takš známá z Bejvoče, ale tato nechtěná publicita ji tenkrát rozhodně vystřelila do realmu globální celebrity. Je dobře, že seriál popisuje reálné události této sex tape ságy. Já, a například ani mnoho lidí v USA nevědělo, že VHS kazeta byla Tommy Leemu ukradena přímo z jeho domu, kým, a za jakých okolností. Toto zjištění prostřednictvím tohoto seriálu je velice zajímavé a přesto že jsem měl z toho jak se s tím tvůrci poperou strach, seriál velice příjemně překvapil od hlavních protagonistů až po dějovou linku a odkrytí nových poznatků o "případu"! Lily James by měla za dokonalé nastudování a ztvárnění Pam Anderson dostat určitě nějaké ocenění. To není možný jak ji dokonale vystihla!!! Najít fyzicky podobnou ženskou Pamele Anderson nebude v 300 milionových USA zas až takový problém, ale aby byla schopná vystřihnout Pamelu v takové přesné a přesvědčivé podobě na kameru od mluvy až po manerismy, to se hned tak nevidí! 100%

Svět podle nás (2022) (seriál)

Skvěle zpracované téma autismu, které navíc má i vzdělávací funkci pro nás non-autisty. Takový debilní Sheldon a jeho tvůrci, kteří tuto mentální poruchu pouze exploitují, approprietují  a využívají ji čistě jen pro laciný "komický" efekt, se mi odjakživa hnusil, a s porovnáním s tímto skvostem se mi hnusí ještě víc. 100%

Legenda jménem Vox Machina - Postrach Tal'Dorei - 1. část (2022) (epizoda)

I přes otřepanost všech hero nesmyslů z poslední doby, a to jak hraných, tak animovaných, je vidět, že se stále dá dobrodružná akční fantasy komedie udělat pořádně a tak aby nenudila a hlavně se člověk u jejího sledování BAVIL!!! Mathew Mercer to tedy dokáže dokonale. Hned jak se asi ve druhé minutě pilotního dílu ozvalo "What the *FUCK* was that?!" jsem věděl, že jsem v dobré společnosti! LOL! Rozhodně animáč nevhodný pro děti. Sexem, lechtivými narážkami a dvojsmysly, chcaním na veřejnosti, a neustálým fuckováním toto dílko, zaplať pánbůh, přímo oplývá! Jaké to osvěžení proti sterilnímu Marvelu! Žádný z osmi hrdinů mi není nesympatický. Naopak, ožralecké, zvracející, žoldácké trosky a totální homeless lůzři vám okamžitě přirostou k srdci! Marvel, se se svými od reality odtrženými, patosem přetékajícími, voskovými panáky, alias "hrdiny" může jít bodnout! 100%

Boba Fett: Zákon podsvětí - Kapitola 5: Návrat Mandaloriana (2022) (epizoda)

Konečně naprosto skvělá, parádní epizoda!!! Vizuálně lahůdka největší!!! Kéž by všechny byly jako tato! Naprosté vtažení do děje(ů), tři naprosto odlišné dějové linky, přitom žádná nebyla nudná ani žádný filler. A hlavně, je to o Mandovi a ne o nudném Bobanovi. To jsme museli čekat čtyři díly na to, než se objeví Mando, aby ten Boba Feťťák konečně za něco stá?! LOL! Štěbetavá, komunikativní, stále dobře naložená Amy Sedaris v roli inžinýrky vesmírných plavidel Peli Motto je prostě vždy dokonalým závanem čerstvého vzduchu a zábavy. Definitivně za 100%. P.S. Vy všichni zpovykaní, nevděční tří- a čtyř-hvězdičkáři tady, běžte se svým arogantním hodnocením do prdele! Nevím, co byste už chtěli jako!!! :)))