Gravitace (2013)

napätie počas celého filmu, dobrá práca, v 3D to bol dosť hustý zážitok

Příběhy tatranských štítů - Stopy na hrebeni (2013) (epizoda)

keď začali, tí dvaja horolezci na festivale rozprávať o tom čo prežili na tej ceste mal som najskôr zmiešané pocity, ale keď spustili zábery z tejto výpravy bol som v nemom úžase aký extrém prežili, zábery miestami kazí počasie ale pokiaľ si človek nejaké menšie detaily domyslí či odmyslí, musí uznať že to bol pomaly nadľudský výkon + ako film ma motivoval neskutočne na takéto podobné výkony, zatiaľ len menšom rozmere, ale v budúcnosti možno aj na niečo podobné, krásny zážitok.

Kandidát (2013)

Tento film som musel hodnotiť trošku s nadhľadom, pretože na slovenskú scénu je tento výtvor parádny, ale v celosvetovom merítku mu nemôžem dať viac ako 3 hviezdy, ale musím uznať že keď to bude u nás takto pokračovať, budú hviezdičky určite pribúdať. Jedna vec ktorú môžem vytknúť sú akurát tie herecké výkony, tým našim hercom neverím moc tie výkony, mohli by to podať trošku uvoľnenejšie a spontánnejšie, strašne je tam cítiť také to neprirodzené správanie tých postáv, česť výnimkám.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Ten vývoj hlavnej/hlavných postáv je úplne parádne vykreslený, jeden z najlepších seriálov vôbec. Pri niektorých scénach ťažké emócie, tie postavy sa človeku neskutočne zaryjú do srdca.

Mládeži nepřístupno (2013)

jedina dobrá scéna s Kate Winslet a Wolverinom, inak je to riadny odpad...

Memento (2000)

Keď som pozeral tento filmový skvost tak sa mi miestami prehrieval mozog z premýšľania a správneho nadväzovania na dej natoľko, že som mal pocit akoby ma každú chvíľu prepne a ostanem na tom podobne ako hlavná postava. Briliantný nápad, myslím že by som podobne prevedený film zniesol aj od iných režisérov / v inom žánri.

Podfukáři (2013)

Celkom inteligentne podané, miestami možno až prehnane. Dej a niektoré scény mohli byť podané reálnejšie, avšak celkový dojem z filmu bol podľa mňa dosť dobrý, momenty prekvapenia boli viaceré. Snažil som sa predvídať a hádať kto za tým všetkým stojí, ale nakoniec som bol ajtak zaskočený, čo hodnotím vždy pozitívne.

Pomsta mrtvého muže (2013)

Pútavý dej, pri ktorom som nepocítil potrebu urýchliť asi ani jednu scénu, Noomi Rapace veľmi precítene hlavne v tých romantickejších scénach, Colin skvelý ako vždy, Terrence sa mi zrovna na bossa akejsi kvázi mafie nehodí, ale zahral to docela slušne.