• Thriller

Sweet Home (2015)

Ale jéžiš, do prdele s tím koncem sakra, mělo to skončit úplně jinak.

Psych 9 (2010) odpad!

Řeknete mi kurva někdo... Co to bylo?

Polární expres (2004)

Co na to říct? MILUJI POLAR EXPRESS!♥ Dnešní sledování ve třídě mi vrátilo vzpomínky na dětství a navíc jsem zjistila, že jsem ho nejspíš nikdy neviděla celý. Moje rada zní asi takhle: Nekoukejte na nudné filmy, pusťte si radši vánoční animáky!:-)♥

June (2015)

What the hell was that?

Lost After Dark (2015)

Jděte do prdele s tím koncem. A jděte do prdele se zabíjením psů v každém filmu! Proč je tam vůbec dáváte, když stejně vždycky odporně umřou. Fakt toto už mě dost sere. Jinak 3*, špatný to nebylo.

Oltre il guado (2013)

No hele. Když pomyslím na skutečné sračky jako byl třeba Camp Dread, nebo vražedný dech, nebo cosi, co ani nevím jak se už jmenovalo, musím uznat, že tohle je hodně, opravdu MOC kvalitní film. Nejde o hnusné nereálné efekty, ani o debilní rozhovory, nebo totální nesmyslné kraviny, které jsou absolutně beze smyslu. Dávám nízké hodnocení jen a pouze proto, že mě film nebavil. Ne, že by se nekonečně tahal a nikam nevedl, to ne. Ale nic moc se v něm nedělo, a byl strašně nezajímavý. Teda až na pár prvků. Ta jedna hvězdička je převážně za herce Marca, ten byl dokonalý, nejenom protože měl na bundě našitou německou vlajku:-) ale i proto, že výborně odehrál skoro celý film, u kterého by se možná mohlo stát, že by dostal za NUDU odpad.

Kanibalové (1980) odpad!

Jako vážně? Stejná nuda jako Blair Witch Project. Autentický záběry ok, ale nudilo mě to tak, že jsem polovinu filmu drbala psa, při "nechutných" záběrech jedla a asi 3x odešla na záchod, aniž bych to stopla. Navíc ještě pro film zabíjet skutečná zvířata je vrchol hnusu.

All Hallows' Eve (2013)

Fakt je, že jsem coulrofobička a klauny nesnáším, a tenhle se svým vzhledem tomu moc nepřidal, ale čekala jsem, že se nejmíň pochčím strachy, což se fakt nestalo. LOL.