• Thriller

The Demented (2013)

Mělo tady být 5*. ALE TEN KONEC JSTE POSRALI.

Chained (2012)

Film sám o sobě tak záživný není lidi, ale ta pointa...Ta je krutá.

Pyramida (2014)

O. Můj. Bože. Dlouho jsem se tomuhle vyhýbala už jen kvůli tomu, že je to found footage. Ale ono to tak úplně není. Je to natočené fakt hodně dobře, že se dá rozeznat, co je vlastně na obrazu. Některé found footage, viz V/H/S nejdou rozeznat absolutně vůbec a jsou to sračky na které se nedá dívat, i kdyby to byl film já nevím jak dobrej. Vzhledem k tomu jak miluju Egypt a jeho mytologii, tenhle kousek mě opravdu vzal a ten nápad si opravdu cením. Jsem ráda, že se našel někdo, koho napadlo natočit něco takového. Možná bych dala 5*, kdyby tolik nepřehnali ten konec a kdyby ona příšerka vypadala vizuálně trochu líp a né jako maska z umělý hmoty z hračkářství. Ale to jsou jen detaily a nejspíš dost přehnané. Film byl podle mě opravdu perfektní.

Muck (2015) odpad!

... Chvíli jsem dokonce přemýšlela, že je to stejná sračka jako camp dread, film, který byl pro mě tak legendární sračka, že ho používám pro srovnání s ostatními sračkami. Nakonec jsem si řekla, že tak šíleně debilní to nebylo. ŠÍLENĚ debilní ne, ale debilní ano. Ztráta času tohle sledovat, pokud opravdu vyloženě nechcete zabít zbytečný čas.

Mask Maker (2010)

Super, ale ten konec byl neskutečně trapný.

Smiley (2012) odpad!

Od roku 2012 se to snažím všemožně stahovat, hledat online a když konečně zjistím, že jsem našla správné titulky, tak se to vyvine v tak neskutečnou SRAČKU! Čekala jsem sériového vraha a ne nějakého pseudoducha, nebo co to vůbec bylo. PANEBOŽE, urban legends jsou super, ale rozhodně ne ty z usa-.-

Mrazivé peklo (2008) (TV film)

Jako nápad to byl dobrej, to musím uznat. Akorát mi hodně scén (pád letadla, začínající kanibalismus) připomínalo až příliš slavný snímek Alive. Ovšem to provedení jakým to bylo natočené... O zjevu té příšery radši ani nemluvím. Efekty strašné, hudba nezajímavá, scény strašně sehrané... 1* dávám za nápad s Yettim a za *SPOILER* přežití krásné Kiry.

The Sleeper (2012)

Jedna * za Drakea a pěkné holky. Vyvražďovačky jsou můj oblíbený "poddruh" hororů, ale tohle bylo prostě jen.. nudné a.. divné.

Chrysalis (2014)

Jen další film, který mi zlomil srdce.