• Thriller

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

3 hvězdičky sem dám, zejména protože je to originální verze úžasnýho filmu, ale na rovinu přiznávám, že se mi tolik ani nelíbila. Přišlo mi to celý jako směsice náhodných zvuků.. Pila, řev, pila, řev, pila, řev... Pořádně mě z toho bolí uši, ale zážitek nic moc. Třetí hvězdičku přidal taky konec, ten byl dobrej.

Thanatomorphose (2012) odpad!

Oh jesus. -.-. Hnusná hlavní hrdinka, film bez mluvení, když už tam byla hudba tak strašná, když už pár slov tak beze smyslu. A oni snad nemají v Americe oblečení?! Po celou dobu "filmu" tam lozila nahá, což nebyl příjemný zážitek (jasný, bylo to za účelem toho, abysme viděli rozklad jejího hnusnýho těla, ale kalhotky si snad brát mohla, ne?). To byl rozhodně mnohokrát lepší Contracted, který mě taky kdoví nijak nevzal, ale oproti tomuhle je to špička.

The Bad Seed (2018) (TV film)

Uživatel "grizly007" to vystihl asi nejvíc. Mckenna mě srala už od předchozího hororu ve kterým hrála podobného spratka, ale bohužel ani tentokrát to neskončilo, jak by mělo. Škoda, potenciál to mělo, stejně jako všechny filmy na tohle téma, ale bohužel to až tak moc nevyšlo.

The Barge People (2018)

Jako, víceméně jsem věděla, do čeho tady jdu, takže jsem od toho rozhodně žádné zázraky nečekala, ale ve výsledku to není na odpad, a možná kdyby ty masky nebyly tak otřesné a herecké výkony ještě horší, bylo by to nakonec 2*. Námět milionkrát natočený, neskutečně ohraný, ale aspoň tentokrát jiné prostředí, které já osobně jsem v takovém filmu viděla poprvé. Británie je řádně hnusná a děj filmu do toho dobře zapadl.

The Caretaker (2016)

Strašná zmatenina, přišlo mi bez pointy. Nějak se mi nechce tomu dát odpad, po tom, co jsem viděla Ludo nebo Camp Dread, ale stejně... Konec byl taky na nic, ale aspoň ta hudba byla celkem kick-ass.

The Clovehitch Killer (2018)

Strašně podobné na Summer of 84, dokonce je to i v kategorii "související". Ale s tím nemám žádný problém, Summer of 84 je jeden z mých oblíbených filmů. Tento taky nebyl špatný, ale nezaujal mě až tolik. 3* jsou tak akorát.

The Cloverfield Paradox (2018)

Achjaj, tohle byl docela zajímavý film dějově a takhle, ale na druhou stranu to bylo strašně zamotaný a nesoustředěný. A o tom konci ani nemluvím, konec ubral tak 1,5*.

The Collection (2012)

Psy neodpouštím, ale jinak fakt pecka. Josh Stewart je výbornej.

The Dead (2010)

Tak jdeme na to - neměla jsem se na co koukat a tohle byl pravděpodobně jedinej film, kterej se mi na netu rozjel a původně jsem měla za to, že sem hodím odpad a okomentuju to maximálně slovy, že jsem potřebovala zabít čas a povedlo se. Teď bych nejradši za tuhle představu zabila sebe! Asi prvních 10 minut jsem film opravdu shledala sračkou, ale postupem... Musím přiznat, že mi ukáplo i pár slz a film se na mě nakonec velmi podepsal. V titulcích někdy ke konci autor psal "Běhá mi mráz po zádech..." a přesně s tímhle musím souhlasit! Opravdu nemusím zombie filmy, ale toto... Bylo jednoduše téměř dokonalé. Jo a samozřejmě - CHVÁLÍM SOUNDTRACK!:-)

The Demented (2013)

Mělo tady být 5*. ALE TEN KONEC JSTE POSRALI.