Prolhané krásky (2010) (seriál)

1.serie - nedokoukala jsem celou a zezačátku mě ani moc nebavila, ale ke konci mě to už vcelku upoutalo - 75%. 2.serie - viděla jsem na Prima Love a pravidelně ji sledovala a začala jsem tento serial "žrát". Popravdě řečeno, koho by neupoutaly čtyři pěkné dívky, spousta módních výjevů, pěkní kluci a akce? 80% 3.serie - Pro mě nejlepší serie vůbec. Spousta akce a zamotaných situací. 95% 4. serie - Začínám být trochu zklamaná, protože se mi zdá, že to režiséři schválně natahují, aby měli peníze (což se mi nejspíš nezdá, protože je to pravda). Bohužel to spoustě diváků už připadá zdlouhavé a jako čím dál tím větší blbost. No uvidíme, už by se tam mohlo něco konečně vyřešit. 60%

Jak vycvičit draka (2010)

Roztomilý animovák s vtipným mladým hrdinou a překvapivým koncem. Jeden z mých nejoblíbenějších animáčků.

Křižovatky života (2013) (pořad) odpad!

Do první půlky druhého dílu jsem byla připravená dát 1* za nápad, protože ten se cení. Bohužel po skončení jsem musela názor změnit a kdyby šlo dát ještě něco horšího než jenom odpad! tak bych to dala. Kamera - hrůza! Oči z toho bolí. Herci ještě horší! Doufám, že tam dá Prima něco lepšího a tohle strčí třeba po půlnoci.

Očista (2013)

Když jsem poprvé viděla trailer na tento snímek, byla jsem totálně nadšená! Výborný herec v HR Ethan Hawk jako muž, co se snaží ochránit svou rodinu. Já osobně, bych jim toho muže vydala a ještě bych zbytek rodiny seřvala za hloupé nápady ho nechat u nich. Mladému synovi bych pořádně naplácala, protože jenom - s prominutím - idiot!!!! může pustit do domu muže, kterého ani nezdá a po kterém jdou úplní blázni. Pár momentů kdy jsem se neskutečně lekla tam bylo a i přesto že tento film splnil vše co nabízel, jsem z něj nebyla paf. Trochu zklamání, ale to jenom spíš u mě, protože jsem od toho očekávala až moc. 4* za nápad, obsazení, myšlenku a akci.