MirecRKK

MirecRKK

Slovensko

<< předchozí 1 2 3
    • 7.2.2019  18:40
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

mne sa to moc pacilo, hlavne Ani Kaderavkova bola strasne zlata a skvela v tej ulohe! :)

• 30.1.2019  01:22

dobrý film ale povedal by som ze odflaknuty konec, preco ten koniec nemohol byt dlhsi? mensi spoiler: preco nemohlo sa v zavere par scen venovat vztahu dcera otec? prečo tam nemohl byť vyriešený odchod Carly z firmy preco tam nemohlo byt ako zbalil Táňu Pauhofovú?, keď sa ho opýtala o kom tá kniha je, prečo tam bolo to zaklínadlo a uplne sprostosť na koniec? ak nie scény aspoň keby povedal o tebe (miesto toho zaklínadla) a v závere ich dať dokopy alebo niečo proste ja mám rád konce ak sú dobre urobené a tuto by natiahnutie filmu o 5 minút mohlo urobiť dokonalú čerešničku na torte škoda...

• 28.1.2019  01:32

Pekný film :) Skvelá moja obľúbená Táňa Pauhofová a ozdobou bol aj zaklínač Michal Zebrowski, prvá tretiny filmu vtipné hlášky rýchly spád deja a zmeny v ňom čo bolo super, potom sa to zmenilo ale bolo to fajn, koniec mohol byť dlhší ale videl som už aj horšie konce, som šťastný, že som ten film konečne videl :)

• 6.3.2018  14:31
    Z ohnivé výhně (TV pořad) (2015)

náhodou som na to narazil kým som čakal medzi Storage wars a Myth Busters, a tak ma to za tých pár minút zaujalo, že som ani po začatí boričov to nedokázal prepnúť úplná topka! :)

• 7.2.2018  02:51

úžasný film, fuuu takú hrču v hrdle ako pri závere tohto filmu som ešte asi pri pozeraní filmu nemal, úplne som dojatý a teda sa mi ťažko píše ale považoval som za dôležité zaznamenať autentické prvé dojmy z toho filmu, a tie sú emočne naozaj silné!

• 31.8.2017  01:46

mal som obavy či ma to bude baviť, keďže podla popisu som tušil ze to bude niečo iné ako klasický vojnový film ale práveže by som povedal, že tá prvá hodina mimo Okinawi ma bavila ešte o čosi viac :) škoda že to neskončilo trochu tradičnejšie typu, že by sa prebral v nemocnici a prišla by za ním jeho žena ale napriek tomu jeden z najúžasnejších filmov aké som videl a z tých vojnových možno aj najlepší! :) Mel Gibson jednznačne milo prekvapil :)

• 27.7.2017  22:38

uplna hovadina a to ja milujem dinosaurov neskutočne, už na začiatu spravy ktore sa snazili povedat ze je to pomaly podla skutocnej udalosti, koniec uplne priserny ako keby to chcelo mat pokracovanie, vacsina zaberov na niecom ako go pro kamery, aby to bolo "realisticke" obcas vypadavali alebo sa zasekol obraz co neskutocne kazilo zazitok, nebyt tych kamier zaciatku a konca tak by to mohlo byt celkom fajn hodnotene, takto clovek nevie ako to dopadlo nemal z toho zazitok a celkovo proste som sklamany, ved aj ten pribeh taka klasika havaruje vrtulnik a oni sa ocitnu medzi dinosaurami, aj to ze sa schoval ten chalan do vrtulniku to je uplne jursky park 2, skoda toho pribeh to bol celkom dobry aj to skamaradenie s dinosaurom bolo mile, akurat teda pokial to boli skutocne Lesothosauri ako odznelo tak to boli bylinozravci a bola to ich skutocna velkost v dospelosti cize urcite by nemali niekolko nasobne vacsich rodicov masozravcov, tie lietajuce "príšery" mi prišli ako Dimorphodony ktore jednak neboli najdene v afrike, boli ovela mensie a zivili sa hmyzom, co tiez trochu zamrzi ze su tam "az" 2 druhy dinosaurov a tie su teda dost nepresne ukazane

• 2.7.2017  23:03
    Terra Nova (TV seriál) (2011)

milujem dinosaury ale do tohto serialu som sa zamiloval po 20 minutach 1. casti ked som este ani nevedel ze tam nejake budu. V podstate cely cas co som to sledoval som vedel ze zrejme nikdy nebude natocena 2. seria a to ma ovplyvnovalo, neviem ci pozitivne ci negativne ale velmi by som si prial nech niekedy pride pokracovanie aj ked vzhladom na to kolko casu uplynulo asi nieje nadej ale aj tak budem dufat :) som rad ze to aspon neskoncilo nejako hlupo ako napr serial kurier

• 21.3.2017  02:42

mne sa to velmi pacilo, malo to pre mna taky zvlastny nadych a to som to videl 1.x(2017), mam z toho pozitivne az hlbave pocity, ja ako vystudovany archeolog proste ocenujem pribeh z praveku lebo ich naozaj nieje vela, preto tie 4*, inac to bol taky klasicky pribeh priemerny za 3*, priemer 3,5 ale priklonil som sa k vyssej znamke :)

• 4.3.2017  02:45

strasne som sklamany, uplne hovadina, ten mireček ma pekne rozculoval a hoc ku koncu sa ten film vyrazne vylepsil uz ho nikdy viac nechcem videt, tak velky potencial a tak slabo vyuzity, sklamanie nad sklamanie

• 28.2.2017  02:35
    Bojovnice (2007)

mne sa ten film velmi pacil, videl som kusok v tv aj to som popri tom sledoval internetovy prenos futbalu ale napriek vsetkemu sa mi to zpacilo tak som si to pozrel cele a bolo to super, aj Semra skvely herecky vykon strasne sympaticka, ale koniec to podla mna pokazil proste som si predstavoval ze to skonci inac a ak uuz to neskoncilo tak to nemuselo takto neurcito

• 27.2.2017  23:55

mini lego parodia na jursky svet :D pecka :)

• 25.2.2017  03:09

snazilo sa to o moje 4* ale neuspesne, historicke to mohlo byt aj viac aj viac som cakal ze to tolko nebude take podrobne v style ako to bolo, cakal by som nejake sceny s alchymistom, viac s mincami, havirmi priblizit aj ine osudy a postavy nielen tych par vyvolenych do podrobna ale bolo to fajn

• 24.2.2017  02:52
    Švadlenka (1936)

priemerny az podpriemerny film, s velmi cudnou zapletkou, ktora sa rozpletie az v poslednej scenke, to by sa racej nemusela vobec, ten film este viac pokazil dojem z tohto filmu, tie francuzske slova ako im ma clovek rozumiet? film by si zasluzil asi len 1* ale nakonec dal som 2 za hercov oni sa snazili a nemozu za to baarova haas mandlova a borsky velmm dobre vykony

• 23.2.2017  02:21

najlepšia komedia 30tych rokov! nenormalne :) to co tam robila Nedosinska to bolo pani hranie, plakal som od smiechu z toho co tam ona vystrajala, pani herečka :)

• 20.2.2017  02:16

neviem co seci maju proti tomu filmu klasicka kamenakovina :) vtipi sice skoro vsetky zname ale aj tak sa clovek zabavi, trosku slabsi vykon vydru ale zase zeman to bolo dobre :D a ta titulna piesen velmi pekna, kto ma rad kamenaky ten nebude sklamany a ostatny nech idu do....

• 19.2.2017  02:52

diki bohu za ten konec :) kokos ja som si myslel ze ten zaver pokazi cely dojem z filmu ako to niektore filmy dokazu ale tuto sa aj ked to tak vyzeralo nakone nic nepokazilo :) prijemny film, skvely Haas a Mandlová, 3,5*

• 18.2.2017  03:12

no veru nečakal som ze tento film sa mi tak zalubi! :) ako vyborny Hugo Haas od sameho zaciatku dokonca, dej dobry len to dieťa bolo až do kým sa o ňom dozvedeli tie dievčatá bolo take kaziace dojem ale potom momente to bol uplne uzasny film! :)

• 16.2.2017  03:21

ja neviem, ten film mal snad len 1 chybu a bola tam vidno snaha ale napriek tomu mi pocit z toho filmu brani dat lepsie hodnotenie ale ani sam neviem preco, ta jedina chyba bolo to ako Nedosinska sa zasekla vo vytahu potom este aj to auto a koli tomu havaria lietadla, to bola taka nadbytocna zapletka aj som sa obcas zasmial ale nebolo to proste ono kazdy z hercov natocil aj lepsie filmy

• 11.2.2017  03:20

zo začiatku a občas aj v priebehu deja to bolo moc psychologické, potom však to bol naozaj pekný film v peknej prírode, s pekným koncom, škoda, že len tam nebolo ešte na konci nejaká scéna s kúpením sanatória

• 9.2.2017  03:00

film bol fajn 3* zasluzene ale chybalo mu take nieco z coho by clovek padol na zadok a mohol dat vyssiu znamku, vobec sa mi nepacila v 1. polke filmu postava Nedosinskej to sa k nej nehodi, ked neni usmiata a mila neni to ona, lida tiez dokaze aj s malym priestorom vo filme ukazat viac, ale bol to pekny film, s peknym koncom, obdobne filmy vacsinou maju lepsi dej ale pokazia to koncom ako napr madla z cihelny, toto nebolo take oslnujuce ale aspon vsetko dopadlo ako malo a nic sa nikde nepokazilo co je super

• 8.2.2017  03:01

film bol natoceny este pred mojim vznikom ale v dobe ked moj oco nastupil na vojnu, je to u nas doma velka klasika nieco ako popelka na vianoce, akurat tym ze ho nevysielaju kazdy rok ma pre mna vacsiu cenu vzdy ked ho vidim rovnako pobavi a nikdy neomrzi ba priam cim som starsi tym ma to viac bavi

• 7.2.2017  02:42

tento film nebol zrovna moj salok kavy a bol taky zvlasny, niekedy prilis pomaly vyvoj deja niekedy prilis rychly, pekny konec Lida vo vedlajsej ulohe velmi dobry vykon, filmy kde hrala hlavnu ulohu v tom roku snad lepsi vykon len v Lelíčkovi, Rovenského a jeho herecký prejav mimiku a podobne nemusim ale v tomto filme mi nevadil, celkom pekny film ale 3* by boli prilis vela, 2 zase malo ale 2,5* sa bohuzial dat neda

• 5.2.2017  03:52

pekna somarina, plochý nudný dej s pomalým vývinom, totalny chaos, tazko sa na to pozeralo nedalo sa uzivat sledovanie filmu, slabe herecke vykony

• 3.2.2017  02:57
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

velmi sa mi to pacilo akurat ten konec pokazili a tymi par textovymi spravami viac menej znemoznili pokracovanie co je velika skoda

• 3.2.2017  01:42

od začiatku som to totalne žral, bol som zaujaty dejom a nenudil som sa napriek tomu ze to nebolo nic extra oslnive, potom však ako nastal stret Baarovej a Hermanovej sa to akosi začalo uberať nesprávnym smerom a vôbec ten záver bol príliš rýchyly, mohlo byť vysvetlené resp. nemusel byť vystrihnutý ich rozhovor, prečo sa zrazu nehádali, prečo sa Ljuba vrátila ku Smolíkovi, prečo zrazu bol aj sluha za to rád aj keď mu liezla hore krkom a tak, mimochdom prvý film kde hrá Lída jednu z hlavných úloh a nebola pre mňa top ženská postava tuto ju Ljuba schovala do vačku

• 2.2.2017  02:44
    Sedmá velmoc (1933)

od zaciatku do konca som ten film nechapal, hrozna kvalita, utrpenie uf, ani tu povestnu 1* za Lídu nemozem dat

• 1.2.2017  03:01

začalo to nie príliš dobre niečo ako argentínska telenovela, kde hneď od začiatku filmu ide o podvádzanie v manželstve, potom to prešlo skorej na tragikomédiu podľa skutočných udalostí ale po tomto dlhšom úvode z toho bola brutálne skvelá komédia a stále som sa smial, takto by mali byť všetky komédie, super naozaj vtipné scény a koniec vyzeral, že bude zase vážnejší ale zachránila to Ljuba Hermanová tak som sa mohol ešte naposledy zasmiať a koniec :)

• 31.1.2017  02:27

film ktorý nezačal príliš pozeratelne sa postupom času vylepšoval a vylepšoval obohatili ho 2 zápletky, občas sa avšak dej vyvýjal príliš pomaly a vtipné scénky boli hlavne ako doktor "liečil", niečo čo tam bolo nasilu vložené bola topka, mam z toho filmu zmiešané pocity, niečo tam nebolo ono ale neviem to presne pomenovať, avšak aspoň ten film skončil pozitívne, to film madla z cihelny bol celý čas super a skončil hlúpo tak toto bolo čosi podobné ale obrátene, obom teda viac ako 3* dať nemôžem

• 30.1.2017  03:08

super film :) skvelá Baarová a ešte lepšia Nedošínská, strašne zlatá herečka :)

<< předchozí 1 2 3