Jumanji: Další level (2019)

je to skvelý film ale tá linka o dedovi a Mailovi mi tam strašne kazila dojem z filmu, najprv ma hnevali a záver mi zbytočne pokazili tou zbytočne smutnou vložkou a celé to je úplne naprd, nebyť tohto filmu dám s prehľadom 5*, už sa teším na pokračovanie :)

Mlčení šunek (1994)

toto je absolútne príšerný film, ľutujem, že som ho pozeral a nebyť pár dobrých scénok a Bubba Smitha a hlavne Johna Astina (ktorého som tam absolútne nečakal) by som dal s kľudným svedomím aj hodnotenie odpad

Liga výjimečných (2003)

super film! dlhodobo jeden z mojich najobľúbenejších :) má to všetko a vždy si ho rád pozriem znova! :)

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

mne sa to moc pacilo, hlavne Ani Kaderavkova bola strasne zlata a skvela v tej ulohe! :)

Po čem muži touží (2018)

dobrý film ale povedal by som ze odflaknuty konec, preco ten koniec nemohol byt dlhsi? mensi spoiler: preco nemohlo sa v zavere par scen venovat vztahu dcera otec? prečo tam nemohl byť vyriešený odchod Carly z firmy preco tam nemohlo byt ako zbalil Táňu Pauhofovú?, keď sa ho opýtala o kom tá kniha je, prečo tam bolo to zaklínadlo a uplne sprostosť na koniec? ak nie scény aspoň keby povedal o tebe (miesto toho zaklínadla) a v závere ich dať dokopy alebo niečo proste ja mám rád konce ak sú dobre urobené a tuto by natiahnutie filmu o 5 minút mohlo urobiť dokonalú čerešničku na torte škoda...

Všechno nebo nic (2017)

Pekný film :) Skvelá moja obľúbená Táňa Pauhofová a ozdobou bol aj zaklínač Michal Zebrowski, prvá tretiny filmu vtipné hlášky rýchly spád deja a zmeny v ňom čo bolo super, potom sa to zmenilo ale bolo to fajn, koniec mohol byť dlhší ale videl som už aj horšie konce, som šťastný, že som ten film konečne videl :)

Z ohnivé výhně (2015) (pořad)

náhodou som na to narazil kým som čakal medzi Storage wars a Myth Busters, a tak ma to za tých pár minút zaujalo, že som ani po začatí boričov to nedokázal prepnúť úplná topka! :)

Pohádky pro Emu (2016)

úžasný film, fuuu takú hrču v hrdle ako pri závere tohto filmu som ešte asi pri pozeraní filmu nemal, úplne som dojatý a teda sa mi ťažko píše ale považoval som za dôležité zaznamenať autentické prvé dojmy z toho filmu, a tie sú emočne naozaj silné!

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

mal som obavy či ma to bude baviť, keďže podla popisu som tušil ze to bude niečo iné ako klasický vojnový film ale práveže by som povedal, že tá prvá hodina mimo Okinawi ma bavila ešte o čosi viac :) škoda že to neskončilo trochu tradičnejšie typu, že by sa prebral v nemocnici a prišla by za ním jeho žena ale napriek tomu jeden z najúžasnejších filmov aké som videl a z tých vojnových možno aj najlepší! :) Mel Gibson jednznačne milo prekvapil :)

Jurský masakr (2012)

uplna hovadina a to ja milujem dinosaurov neskutočne, už na začiatu spravy ktore sa snazili povedat ze je to pomaly podla skutocnej udalosti, koniec uplne priserny ako keby to chcelo mat pokracovanie, vacsina zaberov na niecom ako go pro kamery, aby to bolo "realisticke" obcas vypadavali alebo sa zasekol obraz co neskutocne kazilo zazitok, nebyt tych kamier zaciatku a konca tak by to mohlo byt celkom fajn hodnotene, takto clovek nevie ako to dopadlo nemal z toho zazitok a celkovo proste som sklamany, ved aj ten pribeh taka klasika havaruje vrtulnik a oni sa ocitnu medzi dinosaurami, aj to ze sa schoval ten chalan do vrtulniku to je uplne jursky park 2, skoda toho pribeh to bol celkom dobry aj to skamaradenie s dinosaurom bolo mile, akurat teda pokial to boli skutocne Lesothosauri ako odznelo tak to boli bylinozravci a bola to ich skutocna velkost v dospelosti cize urcite by nemali niekolko nasobne vacsich rodicov masozravcov, tie lietajuce "príšery" mi prišli ako Dimorphodony ktore jednak neboli najdene v afrike, boli ovela mensie a zivili sa hmyzom, co tiez trochu zamrzi ze su tam "az" 2 druhy dinosaurov a tie su teda dost nepresne ukazane

Ovládací panel