X-Men 2 (2003)

Pokračování s panem kolečkem rozhodně nemá tendence dělat chyby druhých dílů známých sérií filmů. Jen tak dál.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Kdyby většina filmu nebyla nudná, dal bych vyšší hodnocení. Ale jako informační lore film o Wolvešákovy dobrý.

X-Men (2000)

Storm, Kyklop.. Jak říkají vám? Kolo?

Barbie (2023) odpad!

Ani nedokážu popsat co jsem to právě viděl. Jen si pamatuju že Margotka na konci filmu zandala ftípek o svojí vagíně jak jedna ze sester píčiprdových, a pak zatmívačka. Teda vlastně, zarůžovačka. Audio-visuál v pohodě a Sójová tyčinka s Řidičem hrají dobře.. to tak nějak všichni pravda jest ale, tohle mě těžce obletělo + mě z filmu rozbolela hlava. Navíc, za ten lesbo negrodenc asi v polovině filmu jsem chytil náladu, napsat email vedení CSFD, aby přidali funkci, že jednou za rok můžete dát jenomu filmu/seriálu atd, hodnocení "Superodpad". Ostatně, film se snaží bejt ublitě korektní.

Bullet Train (2022)

Hirojuki Sanada opět jako samuraj, to já rád. Lidi od XIAO XIAO se od Kate poučili, a udělali řádně nasolenej, pokořeněnej a propečenej mástrpís. Vše mi v tomto filmu připadá na správném místě, kde by to mělo být. Tak dynamický film aby dnes člověk pohledal! Jasnejch pět hvězd. Mimochodem, možná jediný mínus ve filmu je to, že se mi zdálo že flaška Fiji až moc přehrává, jak Leonardo DiCaprio.

Oppenheimer (2023)

Dávám dvě hvězdy za herecké výkony, bandu herců co se sešla v dost dobré kombinaci, audio-vizuální sránku, dobovou autenticitu, a vygrejdovanou scénu testování první Oppenhajmovinky. Nolana nebudu hulit ikdyž udělal dost čuprózních filmů. Mohl by ale zase udělat nějaký scífko..

Tenet (2020)

AKČARS

Kokosy na sněhu (1993)

Komedie co je zábavná? Áno. Napětí co graduje? Áno. Soundtrack od Hanse Zimmera? Áno! Jamaičani co nikdy neviděli led? Ano. Skvělý dynamický film? Sakra áno. Na tento film se vždy rád podívám. Nedal jsem pět hvězd jen proto že to není nějaké spectacular grande ze kterého by byl každý na rozpacích. Jinak nemám co dodat. Skvělé.

Lovecká sezóna (2006)

Je to sice ztřeštěná hajzlovina, ale příběh má hlavu a patu, postavy se vyvíjí, a dynamika je skvělá! Navíc jsem se při psaní této recenze dozvěděl, že soundtrack dělal Ramin Djawadi, takže i za tohle plus. Postava Shaw  byla tak akurátní, že jsem v něho prostě uvěřil a jen za tenhle charakter, dávám hvězdu navíc. Asi je muj ztracenej fotr. Animace se špičkou jako Disney, SnováPráce nebo skákající lampitchkou v roce 2006 krok sice neudrží, ale na rok 2006 Sony pictures Animations nebyl špatný. Kéž by po tomto filmu nevyšly 3 další "pokračování" které absolutně zkazí universum do dětského konzumu jako většina pokračování animovaných filmů dnešní doby. Pokud se do filmu dostanete, napětí tam je. Ale stále je to spíš jen smoothie skečovacích podmáslí na nepohodu, než-li plnohodnotný filmák.