Ag.Sournamek

Peter Marcin v parochni

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 6.1.2015  18:53
    Divocí koně (TV seriál) (2015)

revolučné! presne to, čo tu chýbalo! úplne novátorské veci na poli slovenského seriálu: kone, bohatá rodina v bližšie neurčenom malomeste, intrigy jedného zo súrodencov na nekalé podnikateľské plány s pozemkami a čistá láska dvoch krásnych mladých ľudí... a to originálne rozloženie postáv: zlý patriarcha, dobrý "sedliackym" rozumom oplývajúci starešina, dvojica vtipných figúrok glosujúcich dianie - a všetko, pochopiteľne, obsadené hereckou elitou!

• 31.7.2014  01:01

Dlho som mal na prvom mieste ako partiu, s ktorou chcem prebrázdiť vesmír, posádku z Firefly, no Guardiani od Gunna ich tromfli.

• 28.6.2014  23:38
    Transformers: Zánik (2014)

V niektorých krajinách je to, čo urobil Michael Bay, trestný čin - sprenevera peňazí. Ako inak nazvať to, že niekto použije stovky milonov dolárov na to, aby mučil, trápil, nudil a vytáčal milony ľudí po celom svete? Intelektuálna genocída!

• 28.6.2014  06:30

Najlepší slovenský film za posledných 20 rokov! Bezkonkurenčne!

• 27.6.2014  18:52
    Kalvárie (2014)

že mu nie je hanba, pánu johnovi michaelovi mcdonaghovi - takto balamutiť slušného diváka a tlačiť mu do hlavy kaleráby obrých rozmerov! fuj!

• 12.3.2014  22:00
    Godzilla (1998)

ten film je tak zlý, už je výborný. rodinná komédia na pohodovú sobotu večer: tabuľka mliečnej čokolády, balík mastných slaných čipsov a pár plechoviek dobre vychladeného piva.

• 12.3.2014  21:56
    Kick-Ass 2 (2013)

už sa teším na trojku... hit-girl by v nej mohli znásilniť a ona by mohla riešiť zložitú psychologick dilemu, či si dieťa nechať alebo ísť na potrat... kick-ass by mohol dostať rakovinu kolenného kĺbu a my by sme sledovali komplikovaný a zdĺhavý proces liečby a chemoterapií, ako stráca sily a ubúda z neho života. napokon by umrel. hitgirl by napokon porodila m=rtve dieťa, no odhodila by svoju masku a začala by bojovať v radoch kresťanských žien za zákaz potratov! môže z toho byť naozaj silná oscarová dráma. red-mist by, samozrejme, zistil, že je gay, miluje kick-assa, no toto poznanie prišlo príliš neskoro, vyzná mu lásku na smrteľnej posteli - a rozhodne sa ako "pink-mist" bojovať za práva gayov.

• 13.12.2013  11:05
    Crash (2004)

rasizmus je zlý! deti, nie že budete rasisti!

• 13.12.2013  10:51

veľmi priemerný film... ale dajte do akéhokoľvek priemerného filmu slepé indické siroty a megahitovku od m.i.a. a máte zaručené, že ho všetci budú vnímať ako vysoko nadpriemerný

• 6.12.2013  13:52

vždy, keď sledujem trainspotting, mám nutkanie začať brať heroín a zložito si od neho odvykať... veľmi zvláštne

• 6.12.2013  13:51
    Medvěd (1988)

hlavnú rolu v tomto filme by žiaden človek na svete nezahral lepšie!

• 5.12.2013  11:19
    Sloní muž (1980)

síce je to "najnormálnejší" (rozumej - najmainstreamovejší) film d. lyncha, ale aj tak je výborný

• 5.12.2013  11:17

nič v zlom milí fanúšikovia kmotra a scorseseho, ale depalma carlitom všetkým vytrel zrak

• 5.12.2013  11:16
    Truman Show (1998)

prvé 3 veci, ktoré musí urobiť každý po zhliadnutí tohto filmu: 1) zbaviť sa telky 2) začať milovať jima carreyho 3) pozrieť si ho ešte raz

• 5.12.2013  11:13

dvojka je z celej série bezkonkurenčne najlepšia!

• 5.12.2013  11:11
    Lví král (1994)

bol som na to v kine a plakal som ako malé dieťa... vlastne - keď som na to bol v kine, bol som malé dieťa...

• 5.12.2013  11:10

spolu s boxer a smrť od solana a víťaz od trančíka je toto najlepší film o boxe

• 5.12.2013  11:08
    96 hodin (2008)

chcel by som trpieť takou tou poruchou krátkodobej pamäte, ako mal hlavný hrdina z mementa, aby mi jeden "cyklus" trval hodinu a pol a mohol som tým pádom sledovať 96 hodín zakaždým ako nový a zakaždým prežívať to vytŕženie, nadšenie a zimomriavky, ktoré vo mne vyvolal pri prvom pozretí v kine!

• 5.12.2013  11:06

po jurskom parku a jurskom parku 2 - tretí najlepší spielbergov film s Leonardom DiCapriom

• 5.12.2013  11:05
    Diktátor (1940)

načo zbytočné slová? po tomto filme mali skrátka všetci prestať točiť filmy, lebo nič sa už nikdy tomuto kongeniálnemu výtvoru nevyrovná ani zďaleka

• 5.12.2013  11:03
    Věc (1982)

keĎ som bol malÝ,snÍval som, Že raz pÔjdem do antarktÍdy... potom som videl tento film

• 5.12.2013  10:13

ako môže mať taký dobrý a mainstreamový film taký zlý plagát ako na diskotéku v pustom čemernom s dj-om johnnym?!

• 5.12.2013  10:11

najlepšia vec od pixaru... všetko ďalšie je už len snaha zrekapitulovať úžasnosť, coolovosť, skvelosť a geniálnosť tohto filmu - no je to ako snaha človeka vrátiť sa po narodení späť do maternice prípadne nájsť niečo, čo by zodpovedalo tomuto pocitu, no ani najlepší matrac z IKEA nenahradí tú pôvodnú, prenatálnu realitu.... a tento film je v modernej rodine digitálnych (pixarovských) celovečerných animákov PRENATÁLNY!

• 5.12.2013  10:07

drak, čo vyzerá ako pes! všetko fantasy film po roku 1984 už len vykrádajú, citujú a parafrázujú nekonečný príbeh

• 5.12.2013  10:05

monty pythons za celú svoju kariéru natočili jedinú jednu komédiu - a tou je práve tento film. je to ultimátna pošetilá zábava, akú by ste márne v kinematografie pred nimi i po nich hľadali.

• 5.12.2013  10:03

najlepšia akčná komédia, aká kedy bola natočená... resp.: najlepšia akčná romantická historická vojnová komédia, aby sme boli presní

• 5.12.2013  10:00
    Profesionál (1981)

z "belmondoviek" jednoznačne najlepší belmondov film (lebo z "nebelmondoviek" je to "na konci s dychom")... ak ma niekedy v živote majú zastreliť, tak nech mi do toho aspoň hrajú morriconeho muziku, prosím!

• 5.12.2013  09:58

spielberg vie urobiť z hollywoodskeho kina vážnu vec... či skôr: z vážnej veci hollywoodske kino...

• 5.12.2013  09:14
    Kmotr (1972)

kniha je trochu lepšia

• 5.12.2013  09:11

nikdy by som nebol povedal, že pozerať sa hodinu a pol na to, ako sa rozpráva dvanásť chlapíkov v jednej miestnosti bude také napínavé a zábavné... a to pritom pravidelne sledujem prenos zo zasadania NRSR

<< předchozí 1 2 3