• Krátkometrážní

Divocí koně (2015) (seriál) odpad!

revolučné! presne to, čo tu chýbalo! úplne novátorské veci na poli slovenského seriálu: kone, bohatá rodina v bližšie neurčenom malomeste, intrigy jedného zo súrodencov na nekalé podnikateľské plány s pozemkami a čistá láska dvoch krásnych mladých ľudí... a to originálne rozloženie postáv: zlý patriarcha, dobrý "sedliackym" rozumom oplývajúci starešina, dvojica vtipných figúrok glosujúcich dianie - a všetko, pochopiteľne, obsadené hereckou elitou!

Strážci Galaxie (2014)

Dlho som mal na prvom mieste ako partiu, s ktorou chcem prebrázdiť vesmír, posádku z Firefly, no Guardiani od Gunna ich tromfli.

Transformers: Zánik (2014) odpad!

V niektorých krajinách je to, čo urobil Michael Bay, trestný čin - sprenevera peňazí. Ako inak nazvať to, že niekto použije stovky milonov dolárov na to, aby mučil, trápil, nudil a vytáčal milony ľudí po celom svete? Intelektuálna genocída!

Kalvárie (2014) odpad!

že mu nie je hanba, pánu johnovi michaelovi mcdonaghovi - takto balamutiť slušného diváka a tlačiť mu do hlavy kaleráby obrých rozmerov! fuj!

Godzilla (1998)

ten film je tak zlý, už je výborný. rodinná komédia na pohodovú sobotu večer: tabuľka mliečnej čokolády, balík mastných slaných čipsov a pár plechoviek dobre vychladeného piva.

Kick-Ass 2 (2013) odpad!

už sa teším na trojku... hit-girl by v nej mohli znásilniť a ona by mohla riešiť zložitú psychologick dilemu, či si dieťa nechať alebo ísť na potrat... kick-ass by mohol dostať rakovinu kolenného kĺbu a my by sme sledovali komplikovaný a zdĺhavý proces liečby a chemoterapií, ako stráca sily a ubúda z neho života. napokon by umrel. hitgirl by napokon porodila m=rtve dieťa, no odhodila by svoju masku a začala by bojovať v radoch kresťanských žien za zákaz potratov! môže z toho byť naozaj silná oscarová dráma. red-mist by, samozrejme, zistil, že je gay, miluje kick-assa, no toto poznanie prišlo príliš neskoro, vyzná mu lásku na smrteľnej posteli - a rozhodne sa ako "pink-mist" bojovať za práva gayov.

Crash (2004)

rasizmus je zlý! deti, nie že budete rasisti!

Milionář z chatrče (2008)

veľmi priemerný film... ale dajte do akéhokoľvek priemerného filmu slepé indické siroty a megahitovku od m.i.a. a máte zaručené, že ho všetci budú vnímať ako vysoko nadpriemerný

Trainspotting (1996)

vždy, keď sledujem trainspotting, mám nutkanie začať brať heroín a zložito si od neho odvykať... veľmi zvláštne

Ovládací panel
10. nej uživatel Srbsko