AZ-kvíz tentokrát s Fortunou (2022) (pořad) odpad!

Vědomostní soutěž ve formátu AZ kvízu zaměřená na fotbal, ale zvou tam VIP lidi, kteří neviděli fotbal ani z rychlíku (čest výjimkám). Nejsem si jistej, jaká měla být role Adély Elbel, ale trapně se tam tetelit, že jako fotbal jde úplně mimo ni, to je fakt dno. Proboha

Letní hokej (2019)

Ten Malina je fakt bourák, ostuda nadosmrti

Premiér (2019) (seriál) odpad!

No ty krávo

Teroristka (2019)

2 hvězdy, každá za jedno výstavní prso Kristíny Svarinské

Trpaslík (2017) (seriál)

yo yo, bitch

Matky na tahu (2016)

Možná se to má brát s nadsázkou, a taky sem to tak nakonec bral, ale nemůžu si pomoct - tady je tak moc životních nepravd a tolik hloupostí, že se jen modlim, aby se timhle neinspirovaly všecky ty strašně emancipovaný maminy, co nechaj fakany mlátit se na pískovišti někde na sídlišti a pindaj si na lavičce se sušenkama Bebe v ruce o tom, jak zas našly po tom jejich Fandovi chlup v koupelně.. Aneb na všechno se vyseru, dětem nebudu dělat snídani a k obědu dostanou fast food, takže sem best mom ever, po 12 (!) letech zjistim, jakej je můj manžel kokot že se na něj ani nemůžu fucking podívat, ale na rozloučenou ho přece obejmu a řeknu how sorry I am, abych zaplácala nějaký to klišé, zatim si budu chlastat po barech s nejdivnějšíma ženskýma z okolí, nebudu chodit do práce a ojedu krásnýho inteligentního ovdovělýho samoživitele, protože přece každej takovej letí na takovej čerstvě prozřenej osvícenej typ ženy.. Hodně blízko k odpadu

Hodina dějepisu (2013) (TV film)

Maďaři se v Maďarsku hádaj s Maďarama o tom, kdo je větší Maďar

One Man Show (2008) (pořad)

Ikdyž se nemůžu zbavit dojmu, že je velká část záležitostí nafingovaných, díly novýho kabátu pořadu jsou brilantní! Má to myšlenku, vtip, styl, skvělou grafiku. Párminutový interviews s různě známýma lidma ze "starý" One Man Show stály za vyliž. Třeba mu to s příbytkem epizod nový koncepce časem odpustim

Malá Miss Sunshine (2006)

Samotná soutěž je dosti pedofilní záležitost. A za co jako dostal Arkin Oskara proboha?