Spaceballs (1987)

Vcelku dobré, místy i vtipné ale mezi parodiemi bohužel jen průměrné 54%.

Zkáza Ecobanu (2003)

Jako jo dalo se to animace byla skvělá třeba déšť vypadal dost dobře, ale moc táhlý a hlavně celkem nudný děj. Mohli z toho vyždímat víc.

Jedinečný (2001)

takový průměrný americký akční film.Určitě bychom našli lepší kousky.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

"Kultovní" a srdcová záležitost pro většinu uživatelů ČSFD a spousty dalších, ale pro mě opravdu ne. Mě tenhle film od začátku vůbec nechytl, už jen svým dějem, vlastně skoro vším herci mi tam taky neseděli možná ty gegy a ten vtip není můj šálek kávy prostě nemůžu dát víc ne 3 hvězdy protože nějakou tu úroveň to přeci mělo…

Pokémon (1997) (seriál)

Jestli vám bylo v době vysílání 6 až 13 let, tak jste na tom ujížděli stejně jako já a jestli ne, tak kecáte.

Deurim hai (2011) (seriál)

Snad až do dvanáctého dílu jsem čekal na to, že se tam snad už konečně začne něco dít, ale to už bylo pozdě. Za mě velké zklamání a takovou Go Hye Mi bych párkrát nejraději nakopal do prdele. za celou dobu sledování mi postavy vůbec nepřirostly k srdci a zapamatovatelných okamžiků bylo velmi málo. Tenhle typ seriálů není prostě pro mě.

Jambok geunmu (2005)

Komedie od které jsem čekal trochu něco jiného. Herečka co ztvárnila hlavní hrdinku mi celý film přišla, že se jí tenhle film natáčet moc nechce a z toho jejího věčně otráveného obličeje jsem se otrávil i já 43%.

Cheongdamdong aeliseu (2012) (seriál)

Začátek byl velmi dobrý a je jen škoda, že nepokračoval ve stejném duchu o něco déle. Už jsem si zvykl, že je první polovina korejských seriálů podstatně lepší, než ta druhá a tak mě často nezbývá nic jiného než doufat, že tvůrci konec nepokazí a já těch několik hodin nestrávil civěním na televizi zbytečně. Naštěstí to do sebe, tak nějak zapadlo a jako celek hodnotím tento seriál jako ukázkový průměr.

Geunyeonleul mooleumyeon gancheob (2004)

Tak tenhle film byl pro mě obrovské zklamání. Zápletka slibovala docela poutavý příběh, ale ten se nějak nepovedl. Tak nějak mě to od poloviny přestalo bavit a úplný závěr filmu mi vůbec nedával smysl. Tohle zkrátka nebyl film pro mě 35%.

Outbreak Company (2013) (seriál)

Toto anime zachránily poslední dva díly, které snesou přísnější měřítka a kde se konečně začalo něco dít. Jinak je to naprosto průměrná série plná fanservisu. Nic převratného 45%.