Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Sci-Fi

Biografie (3)

Tomokazu Seki (herec)

14.03.2015

Tomokazu Seki patří už více než 15 let k nejpopulárnějším a nejosazovanějším seiyu v Japonsku. Narodil se 8. září 1972 v hlavním městě v Tokyu. Jeho hvězdná dabérská anime kariéra začala v roce 1993, kdy si připsal několik menších rolí, ale i ty stačily, aby si jeho talentu dabingové anime společnosti všimly a začaly ho ještě… (více)

Rika Macumoto (herečka)

06.04.2011

Matsumoto Rica se narodila 30. listopadu 1968 v Johohamě v prefektuře Kanagawa v Japonsku. Matsumoto se proslavila především na poli Seiyuu (dabérky) a zpěvačky. V roce 2000 založila spolu se svými přáteli kapelu JAM Project.Ovšem největší popularitu téhle dámě vynesl seriál POKÉMONI, kde namlouvá hlavní postavu Satoshiho v USA… (více)

Nicholas Brendon (herec / účinkující)

20.05.2007

Snem tohoto nadějného herce bylo odjakživa stát se lékařem nebo profesionálním baseballovým hráčem jeho rodného města L.A, ani jedno se mu bohužel, nebo bohudík nepodařilo protože bychom přišli o velmi nadějného mladého herce.Ač velmi zábavný člověk, byl na škole velmi stydlivý, zkoušel se prosadit v reklamách i v divadle ale… (více)

Reklama

Reklama

Reklama