Vzpomínky na Alhambru (2018) (seriál)

Seriál mě bavil až do konce, což je velké plus této doramy, ale styl neustálého kouskování příběhu, kdy dílky celkové mozaiky divákům dávkují tvůrci pomalu a vždy o něco později mi vůbec nesedí. Seriál se rozjížděl dost pozvolna a každou další epizodou se tempo stupňovalo a to se mi moc líbilo. Hlavní herecké obsazení zahrálo velmi dobře a uvěřitelně a to se rozhodně cení. Netradiční konec se mi sice moc nezamlouval, ale to už výsledné hodnocení změnit nemohlo.

Červený trpaslík - Robokracie (2017) (epizoda)

Přesně takhle by se měli dělat epizody Červeného trpaslíka. Mechocracy je skvělá epizoda, která se může měřit se skvělými díly původních osmi sérií.

Džimi ni sugoi! DX (2017) (TV film)

Tohle je poprvé, kdy jsem viděl pracovní happyend :-D.

Fate/Apocrypha (2017) (seriál)

Když se dívám na to jakým směrem se Série Fate ubírá je mi na zvracení. Tohle anime je učiněná katastrofa s neskutečně hloupým nápadem 14 pánů a pitomým hlavním hrdinou, pro kterého se všichni z nějakého záhadného důvodu okamžitě všichni obětovávají i když ho znají sotva dvě minuty. Tohle anime je strašná sračka.

Grimm - Slepá láska (2017) (epizoda)

Jedna z nejlepších epizod šesté série. Tenhle zábavný díl perfektně sednul do pochmurné až hororové šesté série. Díl jsem si skvěle užil a jsem rád, že takový díl natočili.

Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)

Nejkomediálnější seriál co jsem dosud z korejské produkce viděl. Hlavního hrdinu jsem si oblíbil už v prvním díle a co se týče Do Bong Soon, tak ta byla v podstatě celý seriál úplně k sežrání. Hltal jsem jak hlavní komediální příběhovou linku, tak i vedlejší příběh o násilném únosci, kde se překvapivě tvůrci nebáli drsnějších scén. Nebavil mě snad jen příběh o indickém mnichovi, který byl dost nevýrazný. Seriál jsem zhltnul za necelé dva dny a přesně tenhle typ seriálů mě nejvíce baví. Dávám plný počet za skvělou zábavu a fantastické hlavní hrdiny, parádně roztomilou Do Bong Soon a rozverného ředitele Ahn Min Hyuna.

Kdo přežije - Heroes vs. Healers vs. Hustlers (2017) (série)

Se sérií Survivor to jde vážně z kopce. Jeff Probst a jeho tým začínají hru ovlivňovat více než v minulých řadách. Mám pocit jako by si Probst prostě v průběhy hry vybral svého favorita a toho dotlačil k výhře. nevěřil bych, že to řeknu, ale český Robinson byl lepší než tenhle Survivor: Heroes vs. Healers vs. Hustlers.

LEGO® Batman film (2017)

Film je decentnější než jsem čekal, ale to mi nijak nevadilo. LEGO® Batman skvěle kombinoval mezi vážnými a komickými scénami, které aspoň chvíly dávalo filmu na dramatu což se do filmu perfektně hodilo 70%.

Náš první život (2017) (seriál)

Hlavní hrdina je neskutečný avšak pragmatický pošuk, taková mírnější verze Sheldona Coopera. Hlavní hrdinka je OK do cca 10 dílu, ale pak mě začalo prudit její čím dál častější poetické žvásty a jako bonus její poddajnost, sebevědomí a odhodlání na úrovni dítěte, které by normální dospělá žena asi mít ani neměla mi vrací vzpomínky na uťapnuté hrdinky z doram před rokem 2010. Zbývající dva páry byly nudnější, takže jsem ke konci seriálu už některé otravné dialogy přeskakoval. Celkově z doramy mám smíšené pocity a po dlouhé době mi přišlo, že bylo v doramě více podprůměrných dílů než těch nadprůměrných. Sice hudba nevýrazná, ale ta kočka byla perfektní. Jedna z těch slabších doram, které jsou nepřiměřeně roztáhlé a bohužel prostě nudné.