Divoké historky (2014)

Úžasný povídkový příběh! :) Příběhy na sebe nenavazují, ale každá historka má vtipné nebo šokující zakončení. Nejvíc se mi líbila asi první historka (Gabriel Pasternak) :D při ní jsem měla husí kůži... A taky se mi líbila scéna, u které se na obrazovce objevily titulky :) ... "Zločin z vášně" byl super, i když místama trochu nechutný. Inženýr s odtahovkou a otrávené jídlo v restauraci byly taky zajímavý historky.. U sražené těhotné se dal konec předvídat, že nedopadne moc dobře.. No a poslední svatební historka - u té se nedalo předvídat absolutně nic, to bylo fakt divoký. I kdybyste na film začali koukat o půlnoci po 12ti hodinové směně, rozuzlení jednotlivých příběhů strhne a zaujme vaši pozornost tak, že na únavu rázem zapomenete :)

Vše o mé matce (1999)

Další pecka od Almodóvara... + hezký vzpomínky na film + hezký soundtrack (Tajabone) + Penélope Cruz :)

Mluv s ní (2002)

Skvěle natočené, výborný smysl pro detail.. hlavního hrdiny mi bylo na jednu stranu líto, pořád nechápal, co dělá špatně, ale na druhou stranu jsem ho nesnášela za všechny ty stalkerský věci, co dělal. Každopádně to Javier Cámara zahrál opravdu věrohodně. Jediný, co se mi nelíbilo, byly býčí zápasy, které byly opravdové (viz zajímavosti).

Poslední výkřik (2012)

Nemohla jsem od filmu odtrhnout oči :D kvalita hereckých výkonů a scénář mi to nedovolily..

Annapolis (2006)

Další příjemný film s Jamesem Francem v hlavní roli, který vám nabídne přátelství, napětí, děj, sport a okrajově romantiku.. :D

Úžasný den (2005)

Film je bohužel úplně o ničem.. Jeho děj by se dal vmáčknout do 5ti minut, ale díky dlouhým záběrům, ke kterým patřily nejčastěji jízda v autě nebo spánek, se film natáhnul na hodinu a půl. Dalo mi to hodně sil, abych u filmu sama neusnula. Dávám jednu hvězdičku za to, že se film dostal na MFF KV.

Trhala fialky dynamitem (1992)

Úplně souhlasím s Cannibalem :D u filmu jsem se parádně bavila, Helena Růžičková každýho rozseká nejen vtipnými hláškami, ale i takovým stylem, jakým by to nikdo jiný neuměl :) i když má film plno nedostatků, tak nízké hodnocení si určitě nezaslouží, beru to s nadhledem a dávám taky 5* :)

Choking Hazard (2004) odpad!

To je ale blbost!!! Ze začátku padají docela dobrý hlášky, ale na konci už znuděně koukáte na čas, kdy skončí tohle utrpení. Filozofický kecy, který zazní ve filmu snad každých 5 minut, se už vážně nedají poslouchat.. Dostala mě taky diskotéka zombie myslivců, pornojehovista a Dáda Patrasová přijíždějící v tanku. Větší slátaninu jsem neviděla. Je to ztráta času.

Čepel smrti (2009)

Horor je to teda strašnej :D ale dávám hvězdičku za obsazení, prosazení filmu a místy "lekavou" hudbu.

Padesát odstínů šedi (2015)

Přiznám se, že jsem četla jenom 1. díl, pak už mi to přišlo všechno na jedno brdo. A protože jsem knížkám této trilogie moc nepropadla, byla jsem s filmem docela spokojená, stačilo mi, co jsem viděla a víc se v tom šťourat nebudu. Herecký výkony mi přišly profesionální - Anastasia plachá a stydlivá, Christian nad věcí. Kdyby to nebyl takovej trhák a pár lidí mě nevytáhlo do kina, asi bych na to do kina nikdy nešla... Do filmu se samozřejmě nevešlo tolik detailů, jako do knížky, ale to se dalo čekat. Jinak by totiž měl film 3 hodiny a někteří by taky v kině mohli usnout.. :)