Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (2 784)

Vlk z Wall Street (2013)

Životopisný - neživotopisný, mňa to vôbec nechytilo. Snáď tým, že je mi takýto životný štýl a túžba po peniazoch, štetkách, kokaíne na míle vzdialená.

Don Jon (2013)

Tešil som sa niečo iné, dostal som niečo iné. Škoda len, že nie také iné, aby ma to nadchlo, zaujalo, pobavilo. Pár svetlých momentov to má, ale koniec ma tiež sklamal.

plakát

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Nič prevratné, nič extra, nič nové, ale predsa veľmi milé. Aimee sympatická od prvého momentu!

Patologie (2008)

Zvláštny pohľad, kedy patológom nestačia dennodenne dodávané mŕtvoly od iných, tak si začnú vyrábať svoje. A keď už poďme sa rovno hrať, kto ako koho zabil. Len aby ste nakoniec na stole v márnici neskončili samy. Nápad zaujímavý, realizácia a herci ani nie.

plakát

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Zvláštne až čudné a možno pre niekoho nechutné, avšak keď už začnem pozerať prvý diel série, musím dopozerať vždy do konca celú sériu. Väčšina hercov podáva super výkony, nech už hrá akúkoľvek z postáv v príbehoch. Pre mňa je to hlavne štvorica Jessica Lange, Frances Conroy, Sarah Paulson a Evan Peters. Inak napínavá, temná, ponurá atmosféra. Stále sa musíte báť, či váš obľúbenec v ďalšej časti neumrie, aj keď teda tu sa o pár minút môže vrátiť ako duch, zombie alebo proste oživený mimozemšťanmi, či čarodejnicami. Je to svojské, je to super!! Tretia séria oproti prvej a druhej veľká slabota a nuda!

P.S. Miluji Tě (2007)

Stačila mi prvá scénka a Holly s Gerrym sa stali mojím najobľúbenejším filmovým párom. Mŕtvi už necítia nič, to živí, čo po nich ostanú trpia, no Gerry sa vrátil zo záhrobia, aby to Holly zvládla. Nemusel švihnúť čarovným prútikom, len napísal listy. Milé, hlúpe, zaujímavé, romantické, bláznivé, neznesiteľné...ako život sám. S posledným listom aj mne prišlo ľúto, že je koniec. A super hudba!

plakát

Pravá a levá ruka ďábla (1970)

Neuveriteľne úžasné! Môžem vidieť aj miliónkrát a stále pobaví. Terence s Budom sa našli práve pre tieto role. Prach, špina, bitky, hlášky...A tie fazule!! Bravo!

Duel (2006) (TV pořad)

Odkedy to moderuje Gregor Mareš je to pre mňa oveľa viac zábavnejšia ako vedomostná súťaž. Nemôžem si pomôcť z pocitu, že si pred súťažou dáva nejaký dobrý náladodvíhač a potom sa nestačím čudovať, čo stvára a ako sa na tom smejem.

plakát

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (TV seriál)

Vydržal som asi 10 častí a potom som to vzdal. Postavy väčšinou nudné a nesympatické, dej jednotvárny a nezaujímavý. Pozeral som to do 10. časti len kvôli Coulsonovi. Škoda Marvel značky...Nakoniec aj dopozerané, s miernym zlepšením, ale stále slabé.

Gravitace (2013)

Úžasné dielo a ukážka dnešnej filmovej techniky. Na 3D moc nie som, ale po Avatarovi je toto film, na ktorý sa oplatí minúť vyššie vstupné a užiť si ho v 3D. Aj keby bol celý film len o putovaní raketoplánu vesmírom, určite by mi to nevadilo. Obrázkom oku lahodiaceho vesmíru však napomáha aj skutočne dobrý výkon Sandry Bullock. Pri pozeraní som si sám pripadal ako kozmonaut z vedľajšieho raketoplánu.