Přežij! (2007) odpad!

Jeden z najhlupejsich filmov, ake som mal kedy moznost zhliadnut. Nelogicky scenar, otrasne herecke vykony (a to sa mi Eva Mendes zdala v minulosti sexy) a tupost srsi z filmu v kazdom okamihu. Dopozeral som, lebo som si tym zabijal cas vo vlaku, ale radsej som mal sledovat sedadlo spolujazdca. Uz viem, ako vyzera filmove dno.

Do Říma s láskou (2012)

Je smutné, keď má uznávaný režisér pár dobrých nápadov na poviedky a pozliepa z nich strašný galimatiáš bez hlavy a päty, len aby sa mohol chváliť celovečerným filmom. Alebo si len chcel vyraziť do Ríma? Mohol aj bez filmárov, viac by si to užil.

Fúsi (2015)

Ďalší skvelý islandský film. Kde sa to v tych ostrovanoch berie...

Kalvárie (2014)

jedno z poteseni poslednych mesiacov

Temný případ (2014) (seriál) odpad!

mega bullshit - Killing, Homeland ma navnadili aj na serialy, hoci som ich predtym v laske nemal, ale to co predvadzaju Woody Harrelson a Matthew McConaughey nema s herectvom nic spolocne, vydrzal som dva diely, na treti ma uz nikto nenahovori, klise na klise a pod pozou frajerov s policajnym odznakom absolutne nic.

Život té druhé (2012)

Ani Juliette Binoche to nezachránila. Tá úloha jej vôbec nesedela. Pocit trápnosti pár dobrých nápadov zachrániť nemohlo. Škoda, lebo myšlienka filmu je pekná. Hoci nie je nová.