Forrest Gump (1994)

V hlavní roli tak trochu "retardovaný" forrest, který se doslova pro utíká svým životem a zároveň Americkými dějinami, což mi trochu vadilo, protože nemám rád "Americké dojáky" přesto pět hvězdiček.

Kult hákového kříže (1998)

tenhle film má hodně do sebe ani nevim co mě tak zaujalo jestli ti negři nebo neonacisti ale jako klaus za 4

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

normální rodina z města se přestěhuje na vesnici za klidem kterého se ji stejně nedostává! musejí se vyrovnávat s problémy vesnice ale podle mého názoru jim to docela jde

F. L. Věk (1970) (seriál)

no jo český dějiny! ne že bych je měl rád ale tak sem vlastenec! ale jinak mi to lezlo jako malímu krkem jak na to můj otec vždycky o výkendech koukal

Putování s dinosaury (1999) (seriál)

opravdu dobré animace! slyšeli jste o tom, že někteří dinosauři chodit takhle nemohli kvůly své tělesné stavbě? ale mě se to líbilo i tak

Sám doma (1990)

Proč někdy nemůžou nechat mě doma samotnýho? Já bych teda asi zloděje neodehnal ale určitě by barák dopad stejně než ho kevin uklidil.

Den poté (2004)

Když je můj Nick klaus musím se předse vyjádřit ke globálnímu oteplování ne? Ano k oteplování ale né ke globální katastrofě v jenom dni! To je jediná chybička kterou jsem schledal na tomto ehm... vlky doplněném filmu.

Návštěvníci (1993)

Nejhustší byl ten rosol co měl vždy příchuť nějákého extra jídla! K filmu mě přivedli rodiče už když mi bylo tak 10 ale v té době jsem ještě nechápal vtipnost některých gagů

60 sekund (2000)

Krásný auta, krásný ženy co víc by jste chtěli ve filmu o zlodějích aut.