S čerty nejsou žerty (1984)

Co peklo jednou uchvátí už nikdy nenavrátí. JE dobře, že tuhle pekelnou pohádku nám peklo poskytlo. Pekelně známá a pekelně povedená.

Rambo II (1985)

když přežil první díl zavřely ho, když přežije peklo vietnamské džungle dnovu, pustí ho?

Rambo: První krev (1982)

po zkončení války se rambo vrátí do své země kde ho po Americku přivítají jako válečného hrdinu :-)

Deník Bridget Jonesové (2001)

Tak myslim, že pro dámy je tohle velmi zajímavý a některé se v Bridget vidí, ale mě jako chlapovi se hnusí představa, že bys se měl chovat jako ti dva blázni. Dal bych 3 ale, že mám ženy rád tak 4 star´s

Ponorka U-571 (2000)

Jo tohle kradení tajnejch dokumentů to bylo vždycky velkou srandou za války

Gogs (1993) (seriál)

Animovaný film o plastelínových pravěkých lidech. Velmi komediálně zpracovaný i když místy trochu nechutný (věčné ulevování si) př: pravěká slečna je fascinována ptáky a tak se dá do nákresu svých vlastních křídel se vzorcem teorie relativity. I když postavy nemluví velmi zábavné.

Trestná lavice (2005)

Hlavní postava Paul, hráč amerického fotbalu, je uvězněn za automobilovou honičku s policií. Nastoupí do vězení, kde bachaři hrají americký fotbal a složí proti nim tým z vězňů. Od Adama Sandlera jsem se dočkal mích oblíbených vtípků proto 80%

Vítejte v džungli (2003)

The Rock jako vymahač? Proč ne! Zezačátku jsem byl zklamaný, že si nebudou hrát se zbraněmi, ale jakmile vyskočil s brokovnicí, tak to byl nezapomenutelný zážitek. Seann William Scott mě nezklamal svým Stiflerovským chováním.

Muž v ohni (2004)

Z Dakoty Fanning jednou vyroste skvělá herečka. Trochu jsem nepochopil jak se tam Creasy koupal v bazénu a okolo byla krev, ale Denzel Washington podal svůj nejlepší výkon. Těšil jsem se na tvář "záporáka", kterou jsem nakonec neviděl, proto 4 hvězdičky.

RRRrrrr !!! (2004)

Nekonečná blbost, ale když nemyslíte na film jako takový, je pekelně vtipný! I když vtip se jménem Kámen, je založen na vtipnosti opakování jednoho slova. Nic nového!