Dexter (2006) (seriál)

Dexter je výborný seral 1.serie byla dost skvělá 2 byla už trochu horší ale v dobrém 3 serie stála za stejou cennu jako 2 a 4 byla lepš nrž 2 a 3 v páté serii to bylo taky celkově dobré 6 serie byla skvělá a co o 7 tak tu ještě sleduji na prima cool a zatím dobré celý serial je výborný během toho zemře spousta lidí Doaks,Rita a hodně dalších když jde o vtipy tak tady byla nejvtipnější rozhodně Debra nemám jinak co dodat best serial.Michael C. Hall je v roli dexter výborný.

Nezvratný osud (2000)

Nejlepší film o osudu skvělý film s dobrou atmosférou efekty vtipné zajmavé a napínavé není to ani nijak nahánějící hrůzu ani nějaká jatka ale něco u čeho jde vydržet skvělý děj není nic co by tomuto filmu chybělo.

Nezvratný osud 3 (2006)

Skvělý film James Wong má prostě na tento film štestí jeho příchod po otřesné dvojce byl skvělý amtosféra,smrt,efekty prostě nezvratný osud

Šílenec (1981)

Tomuto hororu nic nechybý je to jeden z nejlegendárnějších slasherů na světě a vyplatí se na něj podívat boužel jse ten film viděl v angličtině ale to mi vůbec nevadilo jen mě překvapilo že s těch všech to přežil jen ten magor Richi který jako jediný tam nevěřil v Madmana takže je to hlavně on kdo by měl zemřít ale jako slasher velmi dobré už se nemůžu dočkat remake.

Černé Vánoce (1974)

Z tohoto horrour jde vážně strach obzlášť když je noc tomuto horror-crazy nic nechybý šílenec z vtělením smrti,napínavá atmosféra a large strach lesní duch možná dával všem hororům lekci ale toto je něco jiného než krvavost toto je legenda ve strachu jeden z hororů který mě aspoň trochu vyděsil.V jedné scéně mi to připadalo komicky když se ten kokot na policejní stanici který tak smál (jestli by to mohl být vůbec smích) tak jsem si nejdřiv myslel že ten šílenec je on protože mu vážně jeblo.Ale vrahův šílený vřiskot nenormálnost bylo fakt skvělé neviděl jsem film kde by vrah takto vyváděl.

Piraňa 3D (2010)

Verze z roku 1978 byla téměr nekoukatelná kvalita děj střih některých scén Aja dostal určitě pár cených rad ať se do sraček nepouští nejdřive jsem viděl Piraňu 1978 takže jsem si myslel že tento film bude kokotina ale naopak bylo to výborné jsem rád co tento film udělal z Piraňou 1978 jediné co v Piraňi 1978 vynikalo byla brutalita a tady Aja zazdil výboenou brutalitu a vytvořil jěště lepší opravdu nejlepší film o piraních spolčeně z pokračováním Piraňa 3DD

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Dobrý díl to už by bylo ve sračkách kdyby dali pokračování k trojce zato film z názvem krvavý začátek je skvělý atmosféra byla naprosto dokonala sníh a krev ta poslední spomalená vražda byla total detox

Pach krve (2003)

Je to skvělý film krvavý a brutalní někdo by řekl že je to kopírování hory mají oči vypadá to tak ale není to tak režisér Rob Schmidt si dal záležet tento film je ikonou pro žánr Gore a proto se nedivím že se dočkal tolik pokračování.

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Je to skvělý film nechápu to hodnocení které je u tohoto filmu Robert Engulnd byl v roli freddyho opět dobrý a oběví se ve všech dílech noční můry v elm street což dokazuje že to není žádný hajzl a chtěl jsem původě dát čtyři hvězdy kvůli tomu že po čas vražd vraždil většinou ten teenager ale skvělý děj mě přesvědčil o tom že je to nejlepší díl noční můry co kdy byl.

Noční můra v Elm Street (1984)

Je to opravdu skvělé zpracování fantasy a hororu takový podžánr fantasy a hororu je opravdu skvělý Robert Englund byl v roly Freddyho Krugera nezapomenutelný zpracování vražd bylo skvělé protože si je užíval a rozbíral je do podrobna tento podžánru v tomto hororu je celkem blízko filmům Paranormal Activity Kukuřičné Děti a taky Horor v Amityville tento film už navždy zůstane legendou chtěl jsem původně dat 4 hvězdy ale na tak skvělý film to má nízké hodnocení takže dám pět hvězd.