Aaltra (2004)

Tento film od začátku pracuje s velmi jemnými kroky, možná se vám bude zdát celý o ničem ale věřte až končí, budete mít pocit že dává to smysl. K těm gagům, opakuji kolikrát je zakryjí, v momentě než kápnete na jejich styl, přetočte celý film a dívejte se znova od začátku. 5/5 /co se týče humoru pro mě oni jsou objevem tohoto desetiletý, jelikož nekopírují a mají hodně silný vlastní jazyk/

Abbott a Costello: Afrika volá (1949)

Celkem dobrá sranda. Nemá nevím jak originální scénář, ale příběh ujde a to hlavní je stejně komik Lou Costello, který tady odvedl dost slušnou práci. Hlavně v džungli. 3/5

Accattone (1961)

Pasolini natočil dobrý a silný drama, bez těch hodně kontroverzních scének jaké jsou od něj zvykem. I když i s tímto filmem měl problémy u kritiků. 4/5

A co Bob? (1991)

A co Bill Murray. Pacient par excellence. 5/5

Acorazado (2010)

Podle obsahu jsem čekal bláznivou komedii ale dostal jsem málem až politický drama, a vůbec mě to nebavilo.

Aguirre, hněv Boží (1972)

Snaží se soustředit na děj, a ne na případné ocenění za kostýmy, a za to palec nahoru.

Ahoj, mami! (1970)

Kamera sleduje člověka který sleduje lidí, aby jsme pak mohli sledovat člověka kdo to všechno sleduje. Stíháte to? Já ne. K tomu minimálně 2 lidi mluvili po celou dobu naráz, s rychlostí jižana. 2,5/5

Ajťáci (2006) (seriál)

My jsme tým!

Al Capone (1959)

Velmi kvalitní mafiánský film. Steiger jako Capone vynikající, režie totéž /řekl bych, předběhl svou dobu/, pro mě jeden z těch absolutně nejlepších v tomto žánru.