Běžec (1979)

Nejen sportovní drama ale tak trochu i romantický. Slušně zpracovaný a herecky taky na dobré úrovni. Michael Douglas velmi přesvědčivý, jestli někdo/něco tady je nad úrovni ostatních tak je to právě on. Upoutal i Eugene Levy. 3/5

Běloch být dobré (1987)

V hlavní roli Placido, ale nevím co tady dělá. Podobně nevím co tady dělá Michel Piccoli, ale on aspoň měl zajímavou menší roli a chvíli ten film aspoň nenudil. Málokdy vidím až takhle o ničem film z Itálie. 1/5

Toreadoři (1945)

Kanóni/1941 je dobrý, je akčnější, má dobrý slovní humor. Je jiný. Tady se vrátili stylem do němé éry, jenomže dynamiku to nemá, děj prakticky taky ne, bych řekl že oni taky se nudili. 1/5

Kanóni (1941)

Má jen 62 % a Laurel a Hardy v cizinecké legii až 78 % (což je dost) a tam jsem se nudil a tento je super. 4/5

Jezdci rodea (1972)

Zajímavý kontrast, -všude koně, prach, rodeo a pak ,,vedle,, stojí Lamborghini Miura. 2,5/5

With Six You Get Eggroll (1968)

Romantická komedie na odpoledne. Páreček Doris Day-Brian Keith mi nejde nějak dohromady. Z konce šedesátých let, ale měl jsem pocit že mnohem starší. 2,5/5

The Pajama Game (1957)

Komedie i muzikál. Komedie jen průměrný, muzikál kde se jen dá. Zpívá se a tančí kdykoli i za špatného počasí. Na mě už příliš toho hudby. 3/5

Velká válka (1959)

Kvalitně napsaný i natočený film, v nepříliš rychlém tempu, a těch 137 minut je opravdu celkem dost. Občas se člověk i zasměje, ale je to především válečný drama a ne komedie. V hlavních rolích Sordi a Gassman, taky Romolo Valli. Je to vyzrálý film. 3,5-4/5

Případ pro dva (1981) (seriál)

V 80.letech jsem tento německý seriál měl nejraději spolu s Derrick. Průměrné hodnocení jen 18 % je mimo. 4/5

Die Schwarzwaldklinik (1985) (seriál)

Je to možná nejslavnější německý seriál (v Německu) všech dob. V hlavní roli Klausjürgen Wussow (profesor Brinkmann), v Německu pravidelně více než pětadvacet milionů diváků, taky v Maďarsku vedle Dallas asi druhý nejslavnější seriál. Podobně dobrý ohlas měl v té době i Nemocnice na kraji města, ale oblíbenost tohoto seriálu myslím si nedosáhl. Wussow nestačil plnit povinnosti celebrity. Hodně se divím že v Čechách je totálně neznámý (vždyť tady co Němec to je v televizi), na druhé straně díky tomu se drží aspoň na těch 45 procentech (11 hodnotících). 4/5