Hon na ponorku (1990)

Film shlédnutý, kniha přečtená (stejně jako všechny Clanyho knihy), obojí super. Pokud někdo jako John McTiernan čerpá z Clancyho kvalitní předlohy, tak z toho může vzniknout jedině dobrej film. Moje hodnocení: 80%

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Jan Kraus má dobrej smysl pro humor, kterej mi sedí. Dal bych plný počet hvězdiček, ale přece jen mám dva důvody proč to neudělat. Tím prvním je zpěv synátora Krause, který mě vždy přinutí problikat všechny ostatní programy, někdy i dvakrát. Tím druhým důvodem je, že jsem viděl několikrát americkou verzi a jay Leno je ještě o třídu lepší než Kraus. Ale na naše poměry výborný zábavný pořad. Moje hodnocení: 80%

Strašáci (1971)

Asi určitě nejlepší film s Dustinem Hoffmanem. Takovej příjemnej šok jsem nečekal. Moje hodnocení: 80%.

Čtyři minuty (2006)

Klavír mám moc rád a je to jediný co se dá z těch všech nástrojů poslouchat. Ale film se povedl, sedl mi po všech stránkách a myslím, že i hudba a herecký výkony dvou hlavních představitelek jsou na výborné úrovni. Asi to nejlepší, co letošní Střední Evropa 2007 nabídla. Moje hodnocení: 80%

Lovec jelenů (1978)

Herecký výkonu jsou na Oscarové úrovni. Ruská ruleta taky super. Příběh dojemný, vše super, ale na 5* to není. Neříkám, že to bylo dlouhý, ale cely film nebyl stoprocentní. Ačkoliv bych rád, tak mi něco říká, že to na plný počet hvězdiček není. Moje hodnocení: 85%

Paříži, miluji Tě (2006)

Paříž je krásné město a tyto příběhy o ní reálně vypovídají. Ne všechny povídky jsou super, ale každá je kvalitních a kdo by se po shlédnutí Paris, je t'aime okamžitě do Paříze nejel podívat? Já myslím, že každej, včetně mě. Za ty nejlepší povídky a za skvělou atmosféru dávám 4*. Mě se nejvíce líbila povídka Olivera Schmitze a bratrů Joela a Ethana Coenových. Velmi zajímavá je povídka od Sylvaina Chometa, ta se mi taky moc líbila, atd. Natali nebo Tykwer taky skvěle. Bylo jich více, ale nebudu jmenovat všechny.

Účastníci zájezdu (2006)

Slušná česká komedie, která pobaví a není ničím protivná. Nejlepší jsou stejně Karel a Karel :-). Moje hodnocení: 60%

Hrdinové (2006) (seriál)

1.série: 85%

Lidé z předměstí (1989)

Když od toho nečekáte moc, tak spojení horor a komedie funguje. Je to ten klasický americký humor z 80.let o pár bláznivých chlapících z předměstí, kteří se nudí. Nečekal jsem, že se budu bát nebo že po skončení filmu budu koukat s otevřenou pusou, ale pojal jsem to nenáročně a aji jsem se vcelku bavil. Moje hodnocení: 75%

12 opic (1995)

Jeden z nejlepších sci-fi filmů, i když pár výhrad by se našlo. Ale i tak vše klape jak má, hlavně herecký výkony, ty jsou na tomhle filmu to nejlepší, Pitt je tady prostě geniální. Příběhu taky nic nechybí. Moje hodnocení: 80%