Underworld (2003)

Nechápu hodnocení ostatních, a to hlavně z toho důvodu, že vůbec nemám rád akční fantasy filmy jako jsou tyhle, až právě na tenhle. Tenhle film mě přijde jiný než ostatní tucotvé akčňáky tohoto typu. Je to jednoduché, není to přeplácáné, je to tak jak to má být, alespoň podle mě. Navíc s krásnou Kate Beckinsale, kterou jsem před shlédnutím tohoto filmu téměř neznal. Je vidět, že asi nejsem znalec jako ostatní, akčních filmů jsem shlédnul poskromnu a většinou je ani nedokoukal, protože mě opravdu nebavily, ale Underworld mi sedl a opravdu se mi hodně líbil. Moje hodnocení: 80%

Good bye, Lenin! (2003)

Čekal jsem, že to bude více komedie, to mě zklamalo, ale jako drama nebo zamyšlení nad něčím je tenhle film velmi dobrý. I když mě v mnoha věcech zklamal, i tak je moje hodnocení vcelku vysoké, protože tenhle film za shlédnutí urči tě stojí. Moje hodnocení: 75%

Intimní osvětlení (1965)

Zajimavý česká komedie. Chvílemi možná nudná, ale za to dýchající venkovskou atmosférou. Ale některé scény opradu stojí za to. Třeba scénka se stehýnkama, nebo s předválečnou pérovkou, ale nejlepší byl stejně Jarouš. Výborně jsem se bavil, a to si zaslouží 4*, protože jsem to od tohoto filmu, na který jsem narazil náhodou, vůbec nečekal. Moje hodnocení: 80%

Top Gun (1986)

Take my breath away, krásná písnička, kterou zná každý. Krásný romantický příběh, tenhle film prostě miluju, to je srdcová záležitost. Moje hodnocení: 80%

Pomáda (1978)

Krásný muzikál, škoda jen že Michelle Pfeiffer hraje až ve dvojce. Moje hodnocení: 75%

Komici v montérkách na šňůře (2003)

Narazil jsem na to jednou v noci v TV. Velice dobře jsem se bavil a opravdu jsem se hodně nasmál. The Cable Guy is the best.

Město andělů (1998)

Moc pěkné romantické drama. Moje hodnocení: 75%

Suwingu gâruzu (2004)

Především zezačátku mi to chvílemi přišlo jako americký film s asijskými herci. Ale jak se vše rozjelo, tak bylo vidět, že Japonci prostě umí. Dlouho jsem se takhle nebavil u ulítlé teenagerovské komedii. Na světě jsou dva druhy lidí, ti kteří swingují a ti, kteří ne. Moje hodnocení: 80%

Slavnosti sněženek (1983)

Slavnosti sněženek, film Jiřího Menzela podle Bohumila Hrabala mě úplně neoslovují, i když Jiří Menzel nezklamal, tak mám od něho radši jiné Hrabalovky, proto 4*. Moje hodnocení: 80%