Gepardí kočky 2 (2006) (TV film) odpad!

Tenhle film je pouze slátanina všeho možnýho s naprosto nehezkýma herečkama. Film podobného žánru jako například High school musical, který je o třídu nebo možná o dvě lepší než tenhle. A chci tím říct jen to, že High school musical má vše co tenhle film nemá, a proto podle mě nemá cenu se na Gepardí kočky 2 dívat. Moje hodnocení: Odpad !!!

Hannibal: Nepřítel Říma (2006) (TV film)

Spoustu věcí v tomhle béčkovým filmu nebylo řešených správně. Moje hodnocení: 50%

Hrdinové (2006) (seriál)

1.série: 85%

Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí (2006)

Je to film o dráze, o normálích lidech a jejich všedních problémech, ale je vcelku o ničem. Dialogy jsou nudné, akorát občasný suchý humor, který se ne vždy povedl, mi docela sedí. Námět dobrý a zajímavý. Protože jsem zrovna neměl co dělat, tak jsem to zkoukl, ale podruhý se na tenhle film nejspíš nepodívám. Bylo to lidské a neměl jsem s tímhle filmem problémy, možná jsem čekal trochu víc. Moje hodnocení: 60%

Letiště (2006) (seriál) odpad!

Odpad jak sviňa !!!

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Narozdíl od jiných teenagerovských komedií podobného typu má tohle aspoň něco do sebe a ty 2* si to zaslouží. Moje hodnocení: 40%.

Paříži, miluji Tě (2006)

Paříž je krásné město a tyto příběhy o ní reálně vypovídají. Ne všechny povídky jsou super, ale každá je kvalitních a kdo by se po shlédnutí Paris, je t'aime okamžitě do Paříze nejel podívat? Já myslím, že každej, včetně mě. Za ty nejlepší povídky a za skvělou atmosféru dávám 4*. Mě se nejvíce líbila povídka Olivera Schmitze a bratrů Joela a Ethana Coenových. Velmi zajímavá je povídka od Sylvaina Chometa, ta se mi taky moc líbila, atd. Natali nebo Tykwer taky skvěle. Bylo jich více, ale nebudu jmenovat všechny.

Silent Hill (2006)

Začátek a konec se mě líbili. Bylo tam vše, co bych od takovýho hororu čekal, ale jinak mě to přišlo takový utahaný a možná zbytečně dlouhý. A to, že to bylo delší než mělo, nejvíc ublížilo mému výslednému hodnocení. Být Silent Hill o 30 minut a kratší a obsahovat to, co obsahuje, tak počet hvězdiček odemne by byl o jednu vyšší. Jinak samozřejmě jsem spokojen, průměrný horor natočený podle počítačové hry. Moje hodnocení: 65%

Skrytá identita (2006)

Docela mě zamrzelo, když Skrytá identita získala Oscara za nejlepší film na úkor Babelu. Můžeme se jen dohadovat, zda to bylo kvůli tomu, že Scorsese na něj čeká už dlouho a nemusel by se ho taky už dočkat. Nebo kvůli tomu, že je to opravdu kvalitnější film. Mě Skrytá identita narozdíl od Babelu přišla jako průměrný film řešící americké problémy američanů o američanech atd. Je fakt, že závěr filmu je zajímavě řešený, je moc pěkný, ale zbytek filmu mě přišel průměrný. Film je to kvalitní, rád se na něj zase někdy podívám, ale jako Oscarovej film jsem čekal asi něco víc. A to, že získal Oscara na úkor Babela mu budu těžko a dlouho odpouštět. Moje hodnocení: 70%

Účastníci zájezdu (2006)

Slušná česká komedie, která pobaví a není ničím protivná. Nejlepší jsou stejně Karel a Karel :-). Moje hodnocení: 60%