Dr. Dolittle (1998)

Rodinná komedie, na kterou jsem se těšil, ale moc mě nepobavila. Filmy s Eddiem Murphym jsou čím dál horší, hlavně konec byl úplně tragickej a trapnej.

Sněženky a machři (1982)

Michal Suchánek je tady hrubej, k tomu spousta památných hlášek a z filmu se časem stal kult i můj oblíbenej film. Moje hodnocení: 75%

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Výborná komedie, u které se nejen zasmějete, ale která i navodí tu pravou vánoční atmosféru. Akorát je to prakticky okopírovaná jednička a už to není úplně ono. Radši se podívám znova na jedničku, než abych si pustil dvojku. Moje hodnocení: 60%

Sám doma (1990)

Výborná komedie, u které se nejen zasmějete, ale která i navodí tu pravou vánoční atmosféru, a proto se tenhle film dá shlédnout každý rok v období vánoc a neokouká se. Moje hodnocení: 80%

Pretty Woman (1990)

Jak já tenhle film nesnáším, nechápu proč se z něho dělá něco víc, když je to úplně obyčejná, kýčovitá, průměrná romantická komedie, která se nedá vidět víc jak jednou.

Samotář v Seattlu (1993)

Další obyčejná americká romantická komedie, kde spolu poněkolikáté hrají Tom Hanks a Meg Ryan.

Láska přes internet (1998)

Další obyčejná americká romantická komedie, kde spolu už poněkolikáté hrají Tom Hanks a Meg Ryan.

Drahé tety a já (1974)

Vcelku ztřeštěná komedie s Jiřím Hrzánem, ve které zazářila Nataša Gollová. Film lehce upadne v zapomnění, ale má šťávu a slušné tempo, já jsem si ho oblíbil.