Cashback (2006)

Hej tak to jsem nečekal! opravdu úžasný film!!!!9/10

Constantine (2005)

Mam jej v oblíbených, tak se mi zřejmě líbí! Protože je dost problém vybrat film do oblíbených, když je spousta super filmů, ale Reeves je super a Constantine mu sedl, viděl jsem to mockrát a ještě uvidím! Efekty se mi líbily a ten pohled na svět je hodně zajímavej, jsem rád že to má fantazii, tento druh filmu se mi líbí! Kdo chce koho soudit jestli je bůh už nás takové stvořil, s tím my beztak nic neuděláme a odpouštět je nutné, mě bůh připadá dost arogantní, ale nemá to lehké, také bych mu odpustil, to jen tak mimo!

Crash (2004)

Zklamání, zklamání, není to úplně špatný film, ale je to ten film od kterého něco čekáte musíte se prokousat nudou, abyste něco dostali a pak to buď přijde,nebo ne a zde pro mě přišlo jen naštvání, když budu chtít bejt znuděnej a naštvanej, tak si přece pustim naše hokejisty, nebo fotbalisty a né film. Je to přesně ten film co chcete vidět jednou a to už jsem udělal a ničim dvd, škoda ale slabej na city hrající průměrnej film!!!!!!!

Critters 2 (1988)

V té době bomba, pamatuji si, jak jsem na tom byl v kině! Je to originální a já se moc bavil, teď jsem to do koukat a bavil se zas!!!!!!!

Croodsovi (2013)

Trochu přehánění, ale jinak to jde, něco mezi 3 a 4 *, najdou si děti i dospěli, což je u animáků důležité!!!! Tak doporučuji a krásné barvy i příběh ujde.

Černá kočka, bílý kocour (1998)

85%? To ani náhodou! Živý, originální, jo, ale také trapný a až moc divný, nudilio mě to!

Černočerná tma (2000)

Já se nudil, jako by to natočil špatný student, vše předvídatelné efekty moc nic! Ani Vin to nezachránil, rači koukněte na dvojku! To je jiná liga(tei můj názor)!

Četa (1986)

Pro mě nadhodnocenej film a to hodně, nuda nuda nejradši bych dal 2*, ale své fanoušky což nechápu, to má a hlavně již ani nevím o čem to bylo, nebo co se mi na tom nelíbilo(hlavně líbilo), pro mě ztráta času a nedoporučuji!!!!

District 9 (2009)

Fantazie, úžasný počin, obrovské překvapení! To jsou slova a je jich víc, co mě napadají, super nápad a vše ohromně klape! Děkuji a doporučuji!

Disturbia (2007)

Bohužel špatný herec pro hlavní roli a co se bude dít je jasné stále a stále víte co bude za dalších 10 min, nejhorší to není, napětí celkem ujde a vedlejší herci super, ale opravdu až moc předvídatelné, škoda! 5/10