Dobrodruzi (1967)

Chci stejnej začátek, ale jinej konec a bude to paráda, škoda bejt já reiža, tak to bylo na 5* jinak herci skvost! A víme proč opravili pevnost!

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

Asi jsem čekal víc. Nějak mě to nenatchlo, ale koukněte na to a obrázek si udělejte sami, námět je dobrý, ale příběh se vyvíjí špatným směrem, jistě z toho šlo vyždímat mnohem mnohem víc. je to škoda, protože to mohlo být super!

Doktor od jezera hrochů (2010)

To je taková trapárna až hrůza!!!!!!!!! Nechápu, jak tohle může někdo natočit, bych se hanbou propad, herci hrůza dej nic moc. No hlava mi to nebere, ostuda!!!! To když vidí někdo v zahraničí, tak si asi musí myslet, že nejsme normální!!!!! Jaroslav Šmíd by neměl hrát, protože to je otřes co tu předvádí a ta jeho sestra... No raději toho nechám prostě se tomu vyhněte a uděláte dobře!

Donnie Darko (2001)

To je opravdu super filmek, takovou nudou se prokousat, jen pro krapet zajímavější závěr, to je film u kterýho by mi snad ani nevadilo, aby mi jej někdo odvyprávěl a já ušetřil, můj vzácný čas, lidi neblázněte max. 30% víc nééééé!!!!!

Dospívání po americku (1993)

Čekal jsem víc! Vše od začátku do konce předvídatelné! 5/10 , ale jednou vidět jo, nechápu jestli to někdo viděl vícekrát.

Dotek Medúzy (1978)

Na svou dobu, super film, něco mezi 4 a 5 * , připomíná mi to pár filmů a řekl bych, že ty ostatní se opičí po tomto, nebo naopak?Scéna s autem podobná s DAMIENEM ale, to je jedno herecky na jedničku od všech a atmosféra, nikdy jsem jí nehodnotil, ale zde je úžasná, napětí je vyvoláno velmi jednoduše, jak snadné, když se to umí 9/10 a rozhodně doporučuji!

Dotek zla (1958)

Možná v té době dobrý film, ale dnes by to bylo , tak na jednu hvězdu. Pro mě velké zklamání!!!!! Ze začátku šílená nuda a poté spousta nesmyslů, to uškrcení strýčka, je velká zhovadilost, se někdo jen tak nechá, to už bylo moc a vůbec celý konec nestojí zanic!!!!! 3/10 a nedoporučuji.

Drive Angry (2011)

Cageho mám rád, ale tady to je průser, ale ze všech stran ani sem se nevydržel stále koukat . místy to šlo, ale je to hrozná hovadina, nikdy to už nechci vidět, myslej si že, když ukážou pár koz a nějaký brutální střílení, že to stačí ani náhodou, ani ty střílečky nedávaly smysl no hrozný zklamání 3/10

Drž hubu! (2003)

Jestli se chcete řechtat až Vás bude bolet břicho, tak tohle jo, komedie se vším všudy, příběh, akce, herci, když né tahle komedie 5*, tak která???????