Tři tygři (2019) (seriál)

Největší borci tohleto!! Pojedu do Ostravy, myslím to vážně, tohle prostě musím vidět. "Hej to sou kozy nebo dvojka prdel na hrudi?!"

Machři a šprti (1999) (seriál)

Inteligentní seriály očividně nemají komerční úspěch, jinak si nejde vysvětlit jenom jednu sérii. Já se k ní dostala o 20 let později a překvapením nebyly jenom ty mladičký tváře dneska už známých herců, ale hlavně kvalitní scénář a humor, což všechny dnešní nově točený disneyovky úplně postrádají.

Gauneři (1992)

Ač jeden z jeho prvních filmů, tak tohle je můj nejoblíbenější Tarantino. Je to skvost, kde každý z herců hraje přesně tak jak má, přesně jak ho režisér vede. " Hey, why am I Mr. Pink?"

Ray Donovan - Série 5 (2017) (série)

Uuuuh velké zklamání po velmi dobré čtvrté sérii. Nepotřebuju citový vydírání na to abych uznala hloubku seriálu a tady se v tom přímo utápěli. Chápu, že chtěli z rozloučení vytěžit, ale co je moc to je moc. Nezačala sem Raye Donovana sledovat jako dokument o umírání a díky retrospektivnímu vyprávění šlo přesně čekat, co bude následovat. Finále bylo nejsvětlejším okamžikem, ale i tak žádnej zázrak. Snad se v šesté sérii dostanou zpátky do sých kolejích, jinak s tím končím.

Banda (2019) (seriál)

Eric Kripke spoluvytvořil další klenot a tím je brutální a smrtelně sarkastická komiksová adaptace, kde si prostě nikdo nebere servítky. Karl Urban si to tady jede jak pán a patří mu každá scéna. A vy mu proti těm ku*evským superhrdinům budete držet palce. Postavám je dán patričnej prostor a s přibývajícíma dílama si člověk uvědomuje jak skvělou a netradiční novinku to objevil.

Most Dangerous Game (2020) (seriál)

To překlikávání bych si mohla s klidem odpustit, na druhou stranu to byla jediná větší chyba. Hra na kočku s myší je jasnou kopií The Running Man od Kinga, ale velmi povedenou. Hunteři byli aspoň správným způsobem různorodí. Nevím ale co chcou dávat do další série. To stejný jenom jinej runner?

Buchty a klobásy (2016)

Nebudu se omlouvat, tenhle typ humoru mě baví. A závěrečná scénka byla fakt něco, co sem nečekala :D.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Knížku sem četla několikrát, ale tohle je prostě urážka. Ani to neměli točit, akorát odradí lidi od toho aby si dílo přečetli a to je velká škoda. Herci podávají nemastný neslaný výkony, snad jenom Paul Bettany tady zaujal.

Solaris (1972)

Velmi dlouhý film s překrásným poselstvím. A Tarkovskij ho umně zasadil do znepokojivé až morbidní atmosféry.

Srážka s láskou (2019)

Nééé lidičky, Long Shot si červenou barvu zaslouží! Je to milý, s tradičně netradiční dvojicí, která má svou určitou chemii. Komediální stránka funguje, drží se to ale určitých mezí a tím spíš se vytváří lepší atmosféra. Zaráží mě vyzdvihování jiných "romantických" sraček v porovnání s tímhle.