Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Krimi
  • Komedie
  • Horor

Biografie (6)

Raúl Esparza (herec / účinkující)

02.07.2020

Raúl Eduardo Esparza se narodil kubánským rodičům. Na svůj původ je velmi hrdý a označuje se za Kubánce-Američana. Později se rodina přestěhovala do Miami. Roku 1988 skončil školu Belen Jesuit a o něco později získal ocenění Silver Knight Award za divadlo. V roce 1992 obdržel bakalářský diplom z herectví a anglického jazyka na… (více)

Billy Magnussen (herec / účinkující)

05.01.2019

William Gregory Magnussen se narodil v Queensu v New Yorku. Je synem Dainy a Grega Magnussen. Matka pracovala jako instruktorka aerobicu a otec je profesionálním bodybuilderem a kickboxerem. Vyrůstal dohromady se dvěma mladšími bratry. Jeho prarodiče byli přistěhovalci z Litvy.V deseti letech se s rodinou přestěhoval do… (více)

Anthony Lemke (herec)

24.03.2018

Anthony Lemke, narozen jako Roger Anthony Lemke, je kanadský herec a scénárista. Narodil se rodičům původem z Nizozemí a Pruska. Až do skončení střední školy byla jeho vyučovacím jazykem francoužština. Poté se přestěhoval do Waterloo v Ontariu, aby vystudoval divadlo na University of Waterloo. Je také držitelem dvou titulů z… (více)

Edgar Allan Poe (spisovatel / herec / scenárista)

13.12.2015

Americký spisovatel, narodil se v roce 1809 v rodině kočovných herců. Druhé jméno převzal po rodině, jež se ho ujala po smrti matky. Po odstupu z univerzity v Bostonu vydal své první psané básně.                                                                                             Poe se potýkal s velkými finančními… (více)

Christopher McQuarrie (scenárista / režisér / producent)

12.12.2015

''Scénáře nedělají podstatu filmů. Tu vytvoří až sami herci.''Christopher McQuarrie se narodil v roce 1968 v New Jersey. Po studiích krátce pracoval v křesťanské základní škole. Po vyhazovu se stal aktivním členem detektivní agentury. Opustil ji po spolupráci s přítelem z dětství a pozdějším spolupracovníkem Bryanem Singerem.V… (více)

Daniel Henney (herec / účinkující)

29.11.2015

Daniel Phillip Henney se narodil v Carson City, v Michiganu adoptivní korejské matce a americkému otci. Od roku 2001 začal s modelingem. Zatímco dokončoval vysokou školu, pracoval ve Francii, Itálii, Hong Kongu a na Taiwanu. Účastnil se také pár reklamních spotů a pro několik společností se stal i mluvčím.Ačkoli nemluvil… (více)

Reklama

Ovládací panel
5 bodů

Reklama

Reklama