Klub sráčů (2000)

Dj bulva je megamagor .-DD a kluci jsou hustí že to už víc nejde legendární hlášky na kterých sem ujížděly celý druhý ročník základky.-DDD

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

nevím který pako může dát týhle kultovně-legen,počkej si - dární jízdě mín než pet hvezd....velmi simpatický gordon lewit kterýho nepoznáte a hezkej simpoš ledger a jedna hnusná holka .-DD

12 let v řetězech (2013)

užasné herecké výkony obzvlášt michael fasbender a salomon .-)pěkná hudba a ultimaátní násílí,odporný rasismus a dobrý brad pitt

Probudím se včera (2012)

srdeční záležitost,velmi vtipný,svěží a vyloženě nádherný film typu těch nejlepších pecek co se netočí už více než dvacet let .-) nezkutečně zabavná jizda co má duši a srdce ....pro nás decka odchované na škodovkách 120 ruzných barev simfonie .-D jirka nezkutečně válí a taky parádně tančí.-) budete mu držet od začátku palce .-) nevím jeden z deseti nej filmu co se natočily po revoluci .-) ani v americe by se zatohle milé dílko nestyděly sem si jistý že tam by sklidil potlesk .- )

Ninja 2: Pomsta (2013)

Ano pribeh je mirne ohranYy.-)..ale co neni ohrane je dechberouci choreografie.-) scott musi byt mimozemstan a nebo podstupoval tvrdou askezi v himalay a pote co potesil bohy ziskal telo pro ktere neplati fyzicke zakony -D .. uveritelna a kontaktni choreografie..souboj opileho scotta a pak finalni souboj to jsou vrcholy..bojovka roku..scott je asi nejlepsi ze vsech novodobych mlaticek a nebo se deli o prvni misto s ikem ouvejs.-)..prekvapivi zaver a zkvely kane kosugi..

Avatar (2009)

Uzasny film s primocarym poselstvim svetu..poselstvi urcene nam obycejnemu lidu rikajici vy vsichni jste zpravci nasi planety vy vsichni mate odpovednost za tuhle zem ktera je nam matkou a svim detem vydava vsechny sve plody a bohatstvi ktereho je dost pro vsechny ne jen pro par mocichtivych.-)...poselstvi o bratrstvi vsech. .o tom ze vse je propojeno a cameron to mysli vazne..tohle je realita!! Vsechny bytosti jsou spojeny skrze srdce kde sidlii duse a nadduse( buh a nebk chcete li vyssi inteligence). Nosnou myslenkou je bratrstvi vsech bytostii a propojenost vsech se vsim ve vesmiru ve zkutecne realite neexistuje nic od tebe a mne oddelene...-).. je zde predlozen fakt ze existuje nekonecne mnoho vesmirnych civilizaci coz je zkutecna realita..mi na to neverime jen diky tomu ze sme poklesly na uroven podvodniku a ubohych konzumentu zpitomely falesnymi medii ktera jsou plna lzii..dalsi pricinou je nase pycha a sobectvi..svou nasi ubohou a odpornou hnusnou chorobnou civilizaci povazujeme za vrchol stvoreni ..a myslime ze vesmir je tak impotentni ze tahle inteligence ztvorila jen nas a nic jineho..sme tak zavistivi a nenavistni ze vedomi toho ze nejsme ve vesmiru sami vedomi toho ze vesmir sdilime s nekonecne mnoha civilizacemi nas dovadii k silenstvii tomu se rika zlo....-) sme odpornych povah s velke vetsiny a cameron na to poukazuje na nedostatek hrdinu..na to ze nemame poznani o vesmiru,dusi a bohu a skrz to vidime vse oddelene a tak nevidime pravdu a vesmir jako celek skrz rozdelene vedomi do tisicu proudu a chybejicimu poznani nam pak nebrani nic ve vykonavani zlych a ubohych sobeckych cinu....film ktery vznikl jednak pro penize a jednak pro poselstvi samotne..krasna hudba a vizual..dobre herecke vykony zvlast hl.hrdina a hl.zaporak kvaric

Atlas mraků (2012)

Na pet hvezd to je uz jen kvuli uzasnemu hereckemu obsazeni a uzasnemu vizualu.-)....hlavne jim sturgess a serie s nim je nadherna a hluboka.-) stejne jako pribeh stareho broadbenda ktery ma hloubku ,emoce humor a moralni presah s poselstvim stejne jako pribeh na lodi s jimem Stargasem.-)..jinak tom hanks mafian co vyhazuje typka s vezaku lahudka.-D...horsi to je s jeho epizodou s postapokaliptyvkem svete..pribeh toma hanksa v divocine plne lidozroutu mi sedl ze vseho nejmin..nesedl skoro vubec az na zaver ten je hezky..jinak pribeh s robotickymi divkami je tez krasny az desivy.-)..videl sem v kine.-) a bylo to uzasne wachowsti patri na reziserskou spicku.-) i tykwer..jinak film je odvazny ale mohl byt ohodne vic.-) nasralo mne odbiti temata reinkarnace z toho se dal udelat uzasny pribeh chlapa co jde treba zachranit divku srdce nehlede na cas..tohle tema sem cekal odpasaze s tomem hanksem a hall bery..ale otazka duse a reinkarnace priciny a nasledku zustala povrchni stejne jako konspiracni temata mohla byt odvaznejsi i tak diky za vyjimecny film..ale doufam ze jupiter ascending bude odvaznejsi i hlubsi.-) a mac se na jupitera se seanem beanem tesim..snad neumre brzo.-(

Karate Kid (2010)

nemohu jinak než dát pět hvězd ,tohle jsem viděl když to vztoupilo do kin a byl to pro mne zkvělý zaážitek protože od tohohle sem nečekal nic než povrchní zabavu a přitom ten film je vyloženě krásný,ma potřebnou hloubku kterou mu davá vztah mezi jackie chanem a malým smithem,vztah s malým smithem a jeho holkou a vztah chana ke sve minulosti a ženě co mu umřela .-) takže je tam morální přesah .-) choreografie jsou užasné,hudba je batmanovská což mne překvapilo ale zaroven k tomuhle vytečně sedlo,moc hezký soundtrack.-) a bytky mezi těmi malími kluky školáky mají takovou drsnost a razanci že jsem byl přiznám se v šoku a to pořádně..ti malí kluci byly jak scott adkins a to nepřeháním ..tvrdost brutalita síla a razance a kadence uderů vzkutku velmí pusobivá a překvapivá .-) jde vidět bolest rány a šrámy atd.

Transformers (2007)

akce,užasná mimozemská rasa,a zase akce ..simpatak Schia .-) a uzasná hudba jablonskeho .-) hudbu bych zminil ještě jednou je naprosto zkvělá.-)