Gangs of London - Season 1 (2020) (série)

Předem je třeba uznat, že některé bitky a akční scény byly v 1. sérii natočeny výborně. Také se tu a tam objeví chvilka, která je nápaditá, filmařsky brilantní a zaujme. Třeba hned první scéna. Jinak v prvních 2 dílech procpáno rodinně sociální vatou a chaosem, že jsem to skoro vypnul. Ve zřetelné míře se tento nešvar projevuje ale v celé sérii. Pak pár dílů dobrých, ale tak trochu zbytečných. Poslední díly jako by točil někdo jiný. Skoro bez akce, převažují intriky a drama. Konec nějaký byl, ale dveře dál zůstaly pootevřené a rád se podívám, jak to dopadne. Pokud to tvůrci moc nezmrší. (54%)

Velký třesk (2010)

Dost nezáživné vykecávací cosi. (14%)

Free Fall (2014) odpad!

Když se někde objeví McDowell, vždy to smrdí průserem. Nejinak je tomu i v téhle mizerii. (2%)

Freaky Deaky (2012)

Komedie to nebyla, zmatený bum bum koks bordel to byl. (13%)

Bisangseongeon (2021)

Musím pochválit kluky korejský, že natočili dobrý film. A to asijské filmy dost nemusím. Ta jejich žoviální sterilita je pro mě absurdní. Tady měli účastníci zájezdu, kromě stewardek, různá oblečení, tak jsem se docela orientoval. To končení bylo sice až příliš patetické, ale jinak, i na tu stopáž, jsem se kupodivu vůbec nenudil. (74%)

Odna (2022)

Začalo to nadějně katastroficky. Hezký pád letadla, to se musí uznat. Těšil jsem se, co bude dál. A dál už nebylo nic. Zbytek filmu chodila nesmrtelná baba po lese a vzpomínala na svůj idylický život v CCCP či měla vidiny, nevím, furt to otravně prolínali. Tedy kromě prvních 10 minut prakticky líné až romantické drama. (12%)

Margaux (2022) odpad!

To nešlo dívat. Vypnuto. (2%)

Senzační únos (1994) odpad!

To se nepovedlo. Užvaněná a uřvaná trapárna. (5%)

Ztracená brána (2012) (seriál)

I přes slabší poslední díl, pitomé ukončení a divný výkon paní Pidrmanové, je to na české poměry slušný nadprůměr. (44%)

Časové pásmo bylo změněno