Detektiv Knight (2022) odpad!

Jeden zmatený bordel plný neschopného komparzu, tupých keců a sem tam se tam objeví napůl paralyzovaný wyliž, který asi ani neví, kde zrovna je. Film tak špatný a ubohý, jak je to jen možné. (2%)

Ledviny bez viny (2022) (TV film) odpad!

Pár minut jsem u toho vydržel. Připomnělo mi to TV inscenace z let tak 70 či 80. (4%)

Můj muž to dokáže (2022) (pořad) odpad!

Zrovna jsme byli s kamarády na pivo a v TV tam běžel tenhle výblujek. Sem tam mě to donutilo vzhlédnout k obrazovce. To byl mazec, ty bláho. Dno debility a trapnosti. Kdyby tohle v dětství pouštěli Karlu Benzovi, tak do dneška chodíme pěšky. Podobné pořady degenerují mozek a při dlouhodobém užívání přetváří lidi v opice. (0%)

Barbaque (2021)

Ta paradoxní idea veganů na steaky a do šunky mi přišla velice roztomilá. Bylo tam i pár momentů, kdy jsem se usmál nějaké situaci. Bohužel se to dost topilo v rodinném drámíčku a obtěžovalo i mnoho prostojů a zbytečného kecání. Ten námět šel vytěžit násobně lépe. Škoda. (43%)

Něha (2009) odpad!

Převelice nudná záležitost, nemastná, neslaná, zmatená, o ničem. (7%)

The Marine 6: Close Quarters (2018)

Několik steroidů a další pofiderní komparz chodí po rozpadající se továrně a tam se mlátí a střílí. Ubohé, trapné. Do odpadu to nepošlu asi jen kvůli 30 sekundám s kotvou, to se mi docela líbilo. Jediná úplně nezmrvená chvilka, kdy se to vymklo z té debilní békárny. Taky kladně hodnotím to, že někteří aktéři už tam příště nebudou. (11%)

Pohřešovaná (2011) odpad!

Tento film je dle 100x provařeného námětu - násilník, baba, les, minimum zdrojů na výrobu filmu. Film nepřináší nic nového, zajímavého ani obsahově, ani herecky. Čtvrt filmu jede baba v autě, čtvrt filmu je ve sklepě a zbytek času běhá po lese. Laciná amatérská TV nuda. (5%)

Abandoned (2010) odpad!

Břitký TV film s odpudivou zmalovanou paní v hlavní roli. (1%)

Vidím vás (2022) (seriál) odpad!

Zvládl jsem polovinu prvního dílu, malý kousek druhého a zrychleně konec posledního, abych věděl, jak to dopadne, a ujistil se, že jsem se rozhodl správně neztrácet s tím čas. Potvrzeno. Shrnuto - protivná natahovaná rodinná žvanírna. (8%)