Denní směna (2022)

Nemám rád filmy s upírama, nesnáším rodinná drámíčka kde exmanželka vydírá exmuže děckem a taky nesnáším RAP. Tenhle film byl intenzivní mlátící a sekací akcí o likvidaci upírů, průběžně se do toho vkakávalo klišoidní rodinné drámíčko a kdykoli to bylo možné, tak hrál RAP. Ani nevím, jak jsem to mohl dokoukat. Docela to táhl Foxx a vůbec se casting povedl. Sem tam to i pobavilo, ačkoli scénář jinak nebyl vůbec dobrý, i pár nápadů tam sem tam bylo. Kdyby vynechali rodinnou linku a děti, místo upírů honili třeba zmutované vydry, RAP nahradili čímkoli kromě dechovky a scénář by napsal někdo se smyslem pro humor, tak v té herecké sestavě by to byl skvělý film. (46%)

Buba (2022)

Užvaněný film o dvou pitomcích. Asi to měla být komedie. Skoro celé jsem to popřeskakoval, bo strašná nuda a tuny blbých keců. (15%)

Far Cry (2008) odpad!

Takové obvyklé, tuctové armádní céčko s trapnými pokusy o humor. Pokud to stálo 30 mega doláčů, jak zde kdosi píše, tak by mě zajímalo, do jaké prdele se tak 29,8 mega doláčů ztratilo, bo jsem neviděl nic, co by se téhle obludné sumě aspoň po kotníky přiblížilo. (5%)

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022) odpad!

Vydržel jsem jen pár minut a naprostou většinu jsem i tak popřeskakoval. To jako má být vtipné nebo zajímavé nebo to má být jako umění tenhle plebs? (0%)

Cryo (2022) odpad!

Je sklep, v něm plechovka vystlaná bublinkovou fólií, jakože cryo komora. Postupně se rozmrazí několik nonamů, kteří zbytek doby zůstanou v tom samém sklepě, chodí, kecají nesmysly a hádají se. Větší hnůj se vidí jen zřídka. (1%)

Assailant (2022) odpad!

Po všech stránkách zcela ubohý, hloupý, intenzivně nudný a zcela nezáživný TV film. Přál jsem si, aby aspoň té odpudivé protivné fifleně někdo zakroutil krkem, ale ani tato maličkost se mi nesplnila. Prostě odpadní brak z nejnižších příček toho, ce se ještě dá natočit. (2%)

Predátor: Kořist (2022)

Jakási seschlá pipina se tam honí s Predátorem. Je to něco jako Rychlé šípy stříknuté Vinnetouem. Herci absolutní nula, scénář nula, vizuální efekty a kreslená zvířátka otřesné úrovně, děj skoro žádný, nezajímavé, nepříjemně dětinsky otravné, nudné a úplně blbé. Taková laciná, vytupělá teenageří břečka na téma Predátor. Úplně zdupaná a pošlapaná značka Predátora těmihle sračkoidními hovadinami. Fuj. (12%)

Třináct životů (2022) odpad!

Každý filmový počin, na který si tvůrci jen vyberou mediálně známé sociální téma, bude výborný film a trhák. S touto premisou nesouhlasím. Filmy s takovými náměty obvykle nestojí samy o sobě za nic a drží je jen ten příběh, který si "vypůjčili", aby na něm vydělali peníze a spousta lidí jim to žere. (5%)

Údolí mrtvých (2020)

Takový trochu nepovedený pokus na téma Rudý sníh. Nudné, moc a moc prostojů a zbytečného blábolení, tu a tam frk. (37%)

The Gray Man (2022)

Slušný dynamivký akční film trochu ala Bond. Akce často úsměvná, ale dívat se na to šlo dobře. (65%)