Fallout (2024) (seriál)

1️⃣ První série šla koukat svižně. Ne proto, že by to bylo tak zajímavé, ale proto, že aspoň 60% stopáže byla vata a prostoje, tak bylo dost co k přetočení. Jinak to jen tak klouže po povrchu, střípky děje jsou poskládané do nepřehledného bordelu, děj je velmi málo obsažný, postavy sterilní, zato jich tam nacpali fakt hodně. V globálu jsem se nudil a nebavilo mě to. Jediná pochvala za snahu grafiků, jinak nic. ↘️ 18%

Alien Code (2017) odpad!

Nudná a laciná komorní studiová konverzačka s přehršlí žvatlání o pitomostech, která asi uspokojí jen skalní fandy Gallnera, což já nejsem. ⬇️ 6%

LaRoy, Texas (2023)

Jeden z těch filmů, kde vše trvá 10x déle než by mělo. Hrozná vlekoucí nuda a nekonečné žvatlání o blbostech. Asi to mělo být i místy vtipné. Nebylo. V jedné z hlavních roli opotřebovaná paní, co jí je 40, ale vypadá na 60. Nic moc. Celkově dost mizerie... ↘️ 22%

Smrtící déšť (2023) odpad!

Nudné až otravné rodinné TV drama o ničem. ⬇️ 1%

Gueules noires (2023)

Parta horníků na pokyn vědce sfárá do kilometrové hlouby, kde časem najdou kvartýr jakéhosi nasraného ufona. Tak tam hodinu a třičtvrtě chodí potmě od ničeho k ničemu a pak to skončí. Dost lacině a flagrantsky natočené, ačkoli námět měl na to, aby zaujmul. Bohužel bez dostatku peněz z toho vzniklo takové nemastné, neslané cosi. ↘️ 22%