Circle (2015)

Lidi stojí v kruhu, nemohou odejít, ale mohou hlasovat, kdo zemře jako další. Oceňuju námět a scénář, bylo to zajímavé. Trochu o sobě ale teď pochybuju, když všech 50 lidí tam, včetně dítěte, hned pochopilo, jak se hlasuje, zatímco já to nepochopil za celý film a ještě furt to nechápu. Průběh mohl být srozumitelnější. Konec mohl být dotaženější. (45%)

Stud stranou (2022) odpad!

Ty dvě MILFky mi lezly na nervy od začátku celých 20 minut, než jsem tento slaboučký, růžově rosamundí TV paskvil vypnul. (1%)

Dva (2021) odpad!

Starší baba a chlap jsou v místnosti, břichem sešití. Většinu doby si vykládají o životě nebo se snaží někam přemístit, dokonce si i zašukají. Nuda jako prase od začátku do konce. K závěrečným titulkům jsem se dopřeskakoval asi za 15 minut. (5%)

Návrat do Silent Hill 3D (2012) odpad!

Ženská chodí, má při tom obvykle otevřená ústa a taky má skoro pořád vidiny. Vydržel jsem 16 minut, pak vypnuto. (4%)

Prorok (2009) odpad!

Další film o životě muklů ve vězení. Nezaujalo ničím. (3%)

Dogma (1999) odpad!

Během sledování jsem zaznamenal 2 až 3 scénky, při kterých jsem se usmál. Celý zbytek filmu je ublábolená trapná kravina a 99% dialogů jsou otravné žvásty, které mě ničím nezaujaly, jen mi lezly na nervy pro jejich četnost a obsah. Konec jsem už nezvládl a vypnul to. (8%)

Agent (2019) (seriál)

Dva znesvářené státy spolu mají rozpory. Jeden idejemi nabitý agentík se rozhodne být užitečný. Jak asi dopadne? Civilní, velmi zdlouhavý životopisný snímek o jedné loutce na poli středovýchodu. Převládá účelovost a nuda. Takový Borat 3, vzhledem i chováním, jen tomu chyběl humor a netřepala se kamera. (17%)

Spravedlnost (2017) (seriál)

Velmi pomalé a velmi zdlouhavé 4hodinové rodinné drámíčko, rozdělené na 3 části, pojednávající zejména o vypatlané dceři a jejím nepříliš důvtipném policejním otci. Další nezajímavé osobní vztahy si tam kromě nich taky řeší i jiné okrajové postavy. Vleče se to jako flus, hercům není moc rozumět, přetrvává stálá nuda, mnoho a mnoho desítek minut zbytečných, protažených či zpomalených záběrů. A ani se jim nepodařilo tam vtěsnat nějaký rozumný konec. Ztráta času. Kdyby to rozumně ukončili, tak z toho materiálu mohl být tak jeden průměrný 40minutový díl do nějaké krimisérie. (14%)

Eternals (2021) odpad!

Další kokotina o multiefektivních barevných kostýmcích, co zachraňují svět, a nějakých pitomých monstrech. Vypnuto po pár minutách zmaru. (4%)

Odznak Vysočina - Zlobába (2022) (epizoda) odpad!

Až nečekaně špatné. Okrajově to připomíná Troškovy lidové trapárny, po režijní a herecké stránce tragické, příběh nezajímavý, nulový. Ještě horší než Specialisté a ti už jsou dost dno. (1%)